Kupującego popytu na kupującego ceny Domy Wielkiej Brytanii: Rightmove przez Reuters

Kupującego popytu na kupującego ceny Domy Wielkiej Brytanii: Rightmove przez Reuters

Kupującego popytu na kupującego ceny Domy Wielkiej Brytanii: Rightmove przez Reuters

© Reuters. Plik Plik: Wiersz domów jest widoczny w Londynie, Wielkiej Brytanii 3 czerwca 2015 r Reuters / Suzanne Plunkett

przez Andy Bruce

Londyn (Reuters) – Wypowszechnianie cen domów w Wielkiej Brytanii wznowiły ich trend wzrostowy w tym miesiącu jako kupujący popyt daleko Dostawa domów przybywających na rynek, ankieta pokazała w poniedziałek.

Strona internetowa Nieruchomości Rightmove (OTC: RTMVY) Mówiła, że ​​ceny zadawane wzrosły o 0,3% w swoim wrześniowym badaniu, aby osiągnąć nowy rekordowy wysoki 338,462 funtów (466 671 USD), cofanie spadek o 0,3% na początku sierpnia.

Ankieta dodaje się do podpisów, że rynek mieszkaniowy zachował część swojego wzrostu w górę nawet po stopniowym wycofaniu się tymczasowych przerw podatkowych na zakupy nieruchomości.

minister finansów Rishi Sunak Cut stemple Duty, podatek od zakupów domowych, w lipcu 2020 roku wygasa w tym miesiącu.

Cięcie podatkowe mające na celu odwrócenie załamania w sprzedaży nieruchomości na początku pandemii i pomógł paliwa wzrost cen nieruchomości i niektóre nowe budownictwo. Wiele gospodarstw domowych już poszukuje więcej przestronnych obudowy do pracy z domu, czynnikiem, który doprowadził do dużej ceny w innych krajach.

“Wysoki stosunek popytu nabywcy na sprzedaż oznacza, że ​​rynek nieruchomości pozostaje zapasowy, pomimo letnich letnich zmniejszających się ogólnej aktywności” – powiedział Tim Bannister, dyrektor danymi nieruchomościami.

Spółka stwierdziła, że ​​liczba potencjalnych nabywców na nieruchomość miała ponad dwukrotnie w porównaniu z poziomami pandemicznymi – Chiming z podobnym raportem z Royal Institution of Chartered Geode’a.

August Survey Obywatej nieruchomości Najpierw reklamowano pierwszej prawicy od 8 sierpnia i 11.00.

(1 $ = 0,7253 funtów)