Krawędzie dolara niższe; U.S. Key ożywienia gospodarczego przez Investing.com

Krawędzie dolara niższe; U.S. Key ożywienia gospodarczego przez Investing.com

Krawędzie dolara niższe; U.S. Key ożywienia gospodarczego przez Investing.com

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – dolarowy obniżony wtorek w ciasnych zakresach handlowych, z przedsiębiorstwami niechętnie pobierają silne pozycje przed wydaniem kluczowych danych zatrudnienia na koniec tygodnia.

o 2:55 am Et (0755 GMT), indeks dolara, który śledzi Greenback przed koszem sześciu innych walut, nieznacznie obłaniał marginalnie niższy w 92.028.

USD / JPY spadł o 0,1% do 109,14, blisko do połowy lipca 109.07, GBP / USD zyskał 0,1% do 1,3891 i EUR / USD obrót o 0,1% wyższy na poziomie 1,1875.

Dolar talił obniżenie, ponieważ federalny przewodniczący Rezerwy Jerome Powell wskazał w zeszłym tygodniu, że wzrasta stopa procentowa wciąż była długa droga, spadająca na nisko z 91,775 w piątek, najsłabsza od 28 czerwca

Instytut Sprawozdania Zarządzania Dostawem w poniedziałek pokazał lipca w USA wzrost produkcji zwolnił na drugi prosty miesiąc, wydanie, które grało w przekonaniu Powella Większy postęp gospodarczy był potrzebny, zanim bank centralny zaczął zwężać ogromny program bond-kupujący.

Dane ekonomiczne Późniejsze ośrodki wtorkowe około czerwca rozkazów fabrycznych, które prognozują wzrost 1,0% w miesiącu, spowalniając od 1,7% wzrostu miesiąca.

Ale wszystkie oczy będą w piątkowej oficjalnej sprawozdaniu z pracy, które zapewnią pewne wskazówki o tym, jak trwałe odzyskiwanie USA zostało w lipcu. Ekonomiści szukają wzrostu o 900 000 miejsc pracy, co byłoby największym wzrostem przez 11 miesięcy.

Elswheren, AUD / USD wzrosła 0,5% do 0,7399 po zarezerwowanym Banku Australii zaskoczył rynek, utrzymując swój plan, aby stuknąć swoje zakupy obligacji nawet z blokadami związanymi z kowiedami w wielu miastach, które mogą wyjaśnić ożywienie gospodarcze w kraju.

Wielu przedsiębiorców spodziewało się, że bank centralny odwrócił swój plan, biorąc pod uwagę nową falę przypadków Covid-19, ale ten ruch pokazuje podstawową pewność siebie że gospodarka odbija się szybko po usunięciu ograniczeń.

USD / spróbuj wzrósł o 0,3% do 8,3680 przed wydaniem najnowszych tureckich danych inflacyjnych, które mogą wpływać na decyzje stóp procentowych banku centralnego.

Inflacja prawdopodobnie wspina się na roczne 18,6% w lipcu, z 17,5% w czerwcu, zgodnie z analizą analityków Bloomberg, co prawdopodobnie zmniejszyłyby szanse na obniżenie stóp procentowych w najbliższej przyszłości.

.