Krawędzie dolara niższe; Sterling in Focus Sear Of.K. Budget przez Investing.com

Krawędzie dolara niższe; Sterling in Focus Sear Of.K. Budget przez Investing.com

Krawędzie dolara niższe; Sterling in Focus Sear Of.K. Budget przez Investing.com

przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – dolar obniżony w wczesnym europejskim handlu środa w spokojnym handlu przed spotkaniem Rezerwy Federalnej w przyszłym tygodniu, podczas gdy U.k. Budżetowe miejsca szterling w centrum uwagi.

o 2:30 AM ET (0630 GMT), indeks dolara, który śledzi Greenback przed koszem sześciu innych walut, obrót o 0,1% niższe w 93.892 roku.

USD / JPY obrót o 0,1% niższy w 114.03, EUR / USD obniżony 0,1% wyższy przy 1,1603, podczas gdy GBP / USD wsunął się marginalnie do 1,3763 przed rocznym budżetem Wielkiej Brytanii.

Rezerwa federalna przeszła obecnie w okresie zaciemnienia przed spotkaniem w przyszłym tygodniu, a przed tym handlowcy koncentrują się na wydaniu serii ważnych wersji danych.

Środa widzi wydanie zleceń wrześniowych towarów trwałych, ale wersja 3Q PKB w czwartek i września rdzeń PCE Deflator w piątek przyciągnie większość uwagi.

gdzie indziej, AUD / USD Rose 0,2% do 0,7513 Po australijskim inflacji bazowej wzrosła w najszybciej rocznym tempie od 2015 r., PONOWNIEJSZYCH przedsiębiorców do ceny we wcześniejszych wędrówkach w stóp procentowych.

Nagłówek Indeks cen konsumpcyjnych wzrósł 0,8% w trzecim kwartale i 3,0% na rok, znacznie zgodnie z oczekiwaniami, ale roczna miara inflacji bazowej przyspieszyła 2,1%, znacznie powyżej o 1,8% oczekiwanej i oddanie go z powrotem w RBA’s 2 % do 3% docelowego zakresu po raz pierwszy od sześciu lat.

Sterling może być wrażliwy w środę, jak U.K. Kranclerz Wyszukiwarki Rishi Sunak dostarcza swój roczny budżet.

Dużo rozmowy przed tym zestawem było Około Sunak rozluźnienie sznurków torebki, po wyciekach, że jest ustawiony na zakończenie sektora publicznego wynagrodzenie, ale kanclerz wciąż stoi przed trudnym działaniem równoważącym w tegorocznym budżecie. Zbyt dużo Largese i ryzykuje iskrzące większą inflację z Bankiem Anglii już patrząc na zaostrzenie polityki pieniężnej, ale także Mało i ryzykuje uspokajające już niezdecydowanie.

“Przecieki pre-budżetowe zazwyczaj obejmowały nowe plany wydatków, a nie o tym, że zostanie to opłacone w notatce.

USD / CAD obrotowany w dużej mierze mieszkanie o 1,2391 przed bankiem Najnowsze spotkanie w zakresie ustalania polityki Bank of Canada Później tej sesji miesiące Bank centralny zwrócił swój program, brukowając drogę rozpoczęcia stóp procentowych wzrasta w przyszłym roku.