Korona elektrokinetyka rezygnuje z zysków po dyrektywie Hudson Pacific przez Investing.com

Korona elektrokinetyka rezygnuje z zysków po dyrektywie Hudson Pacific przez Investing.com

Korona elektrokinetyka rezygnuje z zysków po dyrektywie Hudson Pacific przez Investing.com

© Reuters.

przez Sam Bughedda

Investing.com – Akcje firmy Smart Glass Company Crown Electrokinetics Corp. (NASDAQ: CRKN) spadł ponad 6% piątek, rezygnując z zysków poprzedniego dnia.

W czwartek, akcje koronne zamknęły 6% wyższe po tym, jak ujawnił, sfinalizował umowę z właściwościami Pacyfiku Hudson (NYSE: HPP), aby zainstalować energooszczędne wkładki Smart Window w kilku nieruchomościach biurowych na portfolio na zachodnim wybrzeżu.

koron wyjaśnił, że wkładki są zasilane energią słoneczną, mogą być doposażone do istniejących ramek i zapewni dodatkową izolację. To, zgodnie z firmą, pozwala najemców Hudsona Pacyfiku do przejścia przez okna z Clear do Dark.

Hudson (NYSE: HUD) posiada i działa ponad 20 milionów stóp kwadratowych studia i przestrzeni biurowej na zachodnim wybrzeżu, w tym budynki zaludnione przez tech i mediów olbrzymów Netflix (NASDAQ: NFLX), Google (Nasdaq: Googl), Riot Games, Square i Uber (NYSE: Uber).

“najemców wymagających innowacji klimatycznych, a właściciele właścicieli własności do przodu odpowiadają. Na szczycie rozważań ESG istnieje również silny przypadek biznesowy: Proprech, który zmniejsza zużycie energii i emisje węglowe zmniejszają również koszty ogrzewania i chłodzenia.” Wspomniana Crown Electrokinetics CEO Doug Croxall.

Po złożeniu regulacyjnym, który ujawnił transakcję na koniec grudnia, Dawson James Analyst James Mcllree powiedziała w notatce dla inwestorów, że może to być 100 milionów dolarów za przychody dla korony.

U. Wcześniej w tym tygodniu Jigar Shah, dyrektor ds. Urzędu Programów U.S. Departament Energii, Tweeted:

“My Każdego roku wdraża 20 miliardów kg szkła do budynków. Czas zrobić to inteligentnie. #ClymateOportyNity “