Kolekcje NFT \”Madhusha\” Bachchana osiągają 520 000 $ w dniu 1 aukcji przez Coinquora

Kolekcje NFT \"Madhusha\" Bachchana osiągają 520 000 $ w dniu 1 aukcji przez Coinquora

Kolekcje NFT \”Madhusha\” Bachchana osiągają 520 000 $ w dniu 1 aukcji przez Coinquora

Kolekcje NFT “Madhushala” Bachchana wynoszą 520 000 USD w dniu 1 licytacji

Bachchan NFT zgromadzone oferty o wartości 520 000 USD. Aukcja została zorganizowana przez Beyondlife.club. Licyting zawiera siedem plakatów autograficznych, punków i kolekcjonerów plakatowych.

Megastar Amitabh Bachchan’s Non-Token (NFT) kolekcje zdobyły oferty o wartości 520 000 $. Dotyczyło to pierwszego dnia aukcji zorganizowanej przez BEYLONSIFE.Club. W sierpniu, pozalife

Ponadto aukcja rozpoczęła się 1 listopada i zakończy się 4 listopada i jest gospodarzem wyłącznie poza BEARLIFE.Club. Poza tym jest zasilany przez Link Guardian, jeden z największych zdecentralizowanych rynków Indii dla NFTS.

Zgodnie z raportem, w dniu 1 Aukcji Bachchana “Madhushala” Kolekcja NFT ma najwyżej stwierdzony w Indiach w wysokości 420 000 USD.

Aby wyszczególnić kolekcję, jest to wiersz ojca aktora nagrany w własnym głosie Superstar. Oprócz tego aukcja wprowadza siedem plakatów z autografów z jego kultowych filmów i pół tuzina kolekcjonerstw “Punks i NFTS Art and Poster Collections”.

Bachochan powiedział:

NEFTS zaoferuje publiczną szansę na posiadanie autentycznego kawałka rzadkich i cenionych czasów mojego życia, w tym historie z moich filmów, recytacji z Madhushali, niektórych tytków i chwil z moich filmów chwile pozostają z nimi na zawsze. Podekscytowanie rośnie tylko stąd, ponieważ numer licytacji nadal wznosi się w dniu 2. Jest to naprawdę chwila dumy dla naszego rynku, aby była w stanie nie tylko pomyślnie uruchomić spadek NFT, ale także wygraj Zaufaj naszej publiczności.

Kontynuuj Czytanie na Coinquora