Kapitał z CRESTOOD, aby zwiększyć stóp łupkowy U.

Kapitał z CRESTOOD, aby zwiększyć stóp łupkowy U.

Kapitał z CRESTOOD, aby zwiększyć stóp łupkowy U.

© Reuters. Plik Photo: Drill Rura widziana jest poniżej wiertniczej na dzierżawie należącym do Oasis Petroleum w zezwoleniach w pobliżu Wink, Texas US 22, 2018. Obrazek 32 sierpnia 2018 r. Reuters / Nick Oxford

(Reuters) -Oil i Operator rurociągów gazowych Equity (NYSE: CEQP) Partnerzy LP kupi Oasis Petroleum (NASDAQ: OAS) jednostki środkowej inc w 1,8 mld USD, aby rozszerzyć swój ślad w amerykańskich basenach łupkowych.

Dorozumienia o gotówce przychodzi, ponieważ ceny ropy i gazu mają dotkniętych wieloletnich wysokości, zwiększając zaufanie akcjonariuszy w sektorze i zachęcanie do fuzji.

“Jako perspektywy ceny towarowej pozostaje korzystne dla przyspieszenia aktywności w basenie, to rozszerzone pozycje śladów CRESTWOOD, aby bardziej agresywnie realizować woluminy stron trzecich,” Spółka powiedziała w swoim oświadczeniu, odnosząc się do Willistona Basin w północnej Dakocie.

W zeszłym tygodniu Altus Midstream CO ogłosił scalanie z BCP Raptor, spółką holdingową do aktywów rurociągów w basenie z permski, z połączonym podmiotem, który ma zostać wyceniony na 9 mld USD, w tym dług.

szacunków Crestwood może uchwycić ponad 20 milionów dolarów w przyrostowych rocznych przepływach pieniężnych w ciągu najbliższych kilku lat od transakcji Oasis i zidentyfikował około 25 milionów dolarów w rocznych oszczędności kosztów wkrótce po zakończeniu transakcji w 2022.

Crestwood również we wtorek oczekuje Aby zwiększyć jego dystrybucję do 2,62 USD za jednostkę rocznie, około 5% zwiększa rok do roku, po zakończeniu umowy.

Oasis Petroleum otrzyma 150 milionów dolarów w gotówce i kruszywa 21 milionów jednostek w zamian za 33,8 mln sztuk odbywających się w spółce średnich. Otrzymasz również 10 milionów dolarów płatności gotówkowej za własność interesu ogólnego partnera oaza średnim.

Akcjonariuszy Oasis Midstream, Co miało zaległe zadłużenie około 660 milionów dolarów na 30 września, otrzyma suma 12,9 mln jednostek Crestwood w zamian za 14,8 mln udziałów.

Wartość przedsiębiorstwa dla połączonych firm zajmuje około 7 mld USD.

Unitholderów Oasis Midstream będzie posiadał około 35% jednostek Crestwood, z których około 22% będzie należącym do Oasis Vertoleum.

.