Kanadyjska Cryptourrency Exchange Exchange, wraz z Funduszem Partnerowym LT Capital, wprowadza fundusz za 100 mln USD przez Coinquora

Kanadyjska Cryptourrency Exchange Exchange, wraz z Funduszem Partnerowym LT Capital, wprowadza fundusz za 100 mln USD przez Coinquora

Kanadyjska Cryptourrency Exchange Exchange, wraz z Funduszem Partnerowym LT Capital, wprowadza fundusz za 100 mln USD przez Coinquora

Canadian CryptoCurrency Exchange Exchange, wraz z funduszem partnerskim LT Capital, wprowadza fundusz za 100 mln USD

“Biconomia jest jedną z największych kanadyjskiej wymiany kryptokrenrów już online. Założona w 2019 r. Spółka posiada biura w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Rosji, Brazylia, Korea Południowa i Japonia.

Jest to wiodącą wymianę, która zapewnia profesjonalne i bezpieczne doświadczenia handlowe do 500k + zarejestrowanych użytkowników i 200k + aktywnych członków społeczności na całym świecie za pośrednictwem produktów i usług zaprojektowanych specjalnie dla kryptokuraliach “

biconomii jest bardzo aktywnie Rozwijanie jego ekosystemu. Ostatnio wydał Launchpad dla projektów Gamefi, NFT i Defi Projekty. Jest to pełnoprawny Launchpad z szeroką gamą usług dla projektów i udanego wejścia na rynek krypturrency.

z nowym Launchpadem , Bikonomia i stolicy LT wspólnie nawiązane “Fundacja EcoSystem EcoSystem” o łącznej wartości 100 mln USD Gospodarka i Gospodarka Crypto i sprawiają, że Cryptourrence są bardziej dostępne dla ludzi.

Sektor GameFi jest prawdziwym przełomem w tym roku, co również łączy branżę do gier z kryptokurburstwami i pozwala graczom na całym świecie, aby zarobić pieniądze, grając w gry. Biconomia widzi świetna perspektywa i zamierza rozwinąć sektor play2earn, szczególnie celowo Bardzo często deweloperzy szukają finansowania i sponsorów rozwijać swoje gry.

W rezultacie Exchange Biconomia rozwiązuje wszystkie problemy projektów Gamefi – z finansowania, przygotowywanie projektu na rynku Crypto, aby skutecznie wprowadzić publiczny handel i partnerstwo oraz współpracę po aukcji.

Fundusze z Fundacji EcoSystemu zostaną wykorzystane do rozszerzenia ekosystemu Giełdy BiСсomii – rozwój projektów partnerów i programów Laughpad w nim inwestycji. Giełda ma już 6 biur na całym świecie, ponad 20 czatów językowych i zamierza rozwinąć jeszcze bardziej w dalszych regionach z rozwiniętym Crypto-Economics.

, a ponieważ BiСoomia ma również Launchpad Gamefi, a także przeprowadza oferty obiecujących projektów, Fundacja Eko Ekosystemów biconomii będzie inwestować w najbardziej obiecująco ich, wzmacniając swoją pozycję na rynku kryptokurów i wśród wymiany kryptokurnościowej.

Inny Kierunek finansowania inwestuje w projekty IDO na wymianę DEX opartej na Solanie, w tworzeniu, którego biСсomia działa jako partner techniczny.

Jest to jedyny w swoim rodzaju Dex na Solany, który wspiera model tokena deflacyjnego. Pierwszy token wymieniony na giełdzie Caballo jest rodzimy token wymiany biconomii – bit. Caballo i biconomia będą wspólnie prowadzić IDO na platformie Caballo, zapewniając inwestycje dla obiecujących projektów.

CEO BICONOMY DMITRIY SHELUDKO skomentował:

“Jest to bardzo duże i znaczące wydarzenie w życiu naszej wymiany. Tworząc podstawową fundament EcoSystem Biconomia, będziemy mogli rozwijać się w jeszcze wyższym tempie i rozwijać wiele obszarów produktów -Both związany z usługami bezpośredniej wymiany i pośrednio wpływające na wymianę i jego rozwój, ale koniecznie wzmacniając jego ekosystem.

Zapraszamy Najlepsze projekty do ubiegania się o naszego Launchpad i rosną razem z Giełdą biСonomii. W przypadku pasjonujących zespołów, które dołączyły do ​​ekosystemu biconomii, zostały one upoważnione nie tylko przez fundusze i technologię. Wystarczy spojrzeć na społeczność bitową, a będziesz wiedział, co świetna robimy z ludźmi w społeczności! Czekamy na doskonałe zespoły, które dołączą do tej historycznej zmiany. ”

Kontynuuj czytanie na Coinquora