Kalifornia ma na celu zapobieganie zaciemniom, spalając więcej paliw kopalnych Bloomberg

Kalifornia ma na celu zapobieganie zaciemniom, spalając więcej paliw kopalnych Bloomberg

Kalifornia ma na celu zapobieganie zaciemniom, spalając więcej paliw kopalnych Bloomberg

© Bloomberg. Wodne chłodzone elektrownie gazu ziemnego w Centrum Energii AES Alamitos w Long Beach w Kalifornii, USA, w czwartek, 18 lutego, 2021. AES ostatnio otworzył jeden z największych systemów magazynowania energii na świecie w długiej plaży, w połączeniu z Alamitos Elektrownia gazu ziemnego. Fotograf: Bing Guan / Bloomberg

(Bloomberg) – Kalifornia zadaje rząd federalny, aby zadeklarować “nagły wypadek niezawodności elektrycznej”, więc złoty stan może chudy się bardziej mocno na paliwach kopalnych, aby uniknąć zaciemniania.

Główny operator sieci Wantowi Departament Energii USA zawieszenia przepisów zanieczyszczeń powietrza dla niektórych naturalnych elektrowni gazowych w przypadku, gdy ich wyjście jest potrzebne “spełniać popyt w obliczu niezwykle trudnych warunków, w tym ekstremalnych fal ciepła, wielu pożarów, wysoki wiatr i różne problemy z siatkami : “Według zgłoszenia.

na drugi prosty dzień, władze Wezwali mieszkańców największych państwa USA, aby oszczędzać energię jako fala ciepła, zwiększa stosowanie klimatyzacji.

Żądanie awaryjne podkreśla konflikt między zielonymi aspiracjami Kalifornii a rzeczywistością fizyczną, że wiatr i słoneczny daleko nie był w stanie pokryć niedoborów mocy zaostrzanych przez szalunkowanie generatorów gazu. Niezależny operator systemu Kalifornii ostrzegł o majsterującym niedoborom energii elektrycznej kilka razy tego lata.

Deklaracja awaryjna przez Departament Energii umożliwiłby niedawno nowych jednostek gazowych zamówionych przez państwo, aby połączyć się z siatką do połowy tego miesiąca, Kalifornia ISO powiedziała w swoim zgłoszeniu. Zrelaksuje się również ograniczenia zanieczyszczeń dla innych roślin gazowych, które w przeciwnym razie byłyby zmuszone do tymczasowej zatrzymania produkcji energii.

Podobne zamówienie nadzwyczajne zostało wydane podczas śmiertelnego Teksasu zamrażającego, które wyzwalały powszechne zaciemnienia, Powiedział rzecznik departamentu Energii Kevin Liao.

© 2021 Bloomberg L.P.