Kaiser Permanente Averts Strike, osiąga radzenie sobie z pracownikami służby zdrowia USA przez Reuters

Kaiser Permanente Averts Strike, osiąga radzenie sobie z pracownikami służby zdrowia USA przez Reuters

Kaiser Permanente Averts Strike, osiąga radzenie sobie z pracownikami służby zdrowia USA przez Reuters

© Reuters. Plik Photo: Kaiser Permanente San Diego Medical Center Hospital jest pokazany w San Diego, Kalifornia, US 17, 2017 r. Reuters / Mike Blake / File Photo

(Reuters) – Liderzy Unii reprezentujących 50 000 pielęgniarek i innych pracowników medycznych osiągnął wstępny Umowa z Kaiser Permanente w sobotę, uświjając strajk, który mógłby zakłócić opiekę pacjenta w szpitalach.

tysięcy pracowników w Kaiser Permanente w Oregon, Kalifornii, Colorado i inne państwa zagrożone przez poniedziałek w poniedziałek na plan sieci medycznej, aby utworzyć dwuwarstwowy system płac o niższej płacy za nowe wynajem.

Kaiser i sojusz związków zawodowych opieki zdrowotnej, która reprezentuje 22 związki lokalne, uzgodnione na czteroletnie umowę, która obejmuje wzrost płacy rocznie do 2025 r. Unia powiedziała w oświadczeniu. Umowa obejmuje również świadczenia zdrowotne i emerytalne oraz wprowadzenie planu bonusowego. Oświadczenie nie uwzględniło żadnych danych finansowych.

“Niniejsza Umowa będzie oznaczać, że pacjenci będą nadal otrzymywać najlepszą opiekę, a członkowie Sojuszu będą miały najlepsze miejsca pracy” Hal Ruddick, dyrektor wykonawczy Unii Alliance, powiedział w oświadczeniu. “Umowa ta chroni naszych pacjentów, zapewnia bezpieczne personel i gwarantuje uczciwe wynagrodzenia i korzyści dla każdego członka sojuszu”, dodał.

Wcześniej Unia powiedział, że dwupoziomowy system płac pogłębiłby to, co pielęgniarki opisują jako kryzys personelowy w środku pandemii Covid-19.

Kaiser zajmuje się jednym z największych sieci narodu i organizacji opieki zdrowotnej i organizacji zarządzanych, z przychodami operacyjnymi o prawie 24 mld USD w ubiegłym kwartale.

“Ta orientacyjna umowa pozycja Kaiser Permanente, aby udana przyszłość koncentrowała się na zapewnieniu wysokiej jakości opieki zdrowotnej, która jest przystępna i Dostępne dla naszych ponad 12 milionów członków i społeczności, których służymy, “powiedział Christian Meisner, starszy wiceprezes i dyrektor ds. Zasobów ludzkich w Kaiser Permanente.

Głosowanie na temat Umowy wstępnej nastąpi w ciągu najbliższych kilku tygodni i po ratyfikacji Umowa będzie retroaktywna do 1 października 2021.