JPMorgan Mandates Maski dla pracowników w U.S. Sieci – Memo przez Reuters

JPMorgan Mandates Maski dla pracowników w U.S. Sieci - Memo przez Reuters

JPMorgan Mandates Maski dla pracowników w U.S. Sieci – Memo przez Reuters

© Reuters. Plik Photo: Widok na zewnątrz centrali Korporacyjnej JP Morgan Chase & Co. w Nowym Jorku 20 maja 2015 r. Reuters / Mike Segar

(Reuters) – JPMorgan Chase & Co (NYSE: JPM) pracownicy w Stanach Zjednoczonych Będzie zobowiązany do noszenia masek w publicznych ustawieniach wewnętrznych i wspólnych obszarach w swoich biurach niezależnie od ich statusu szczepienia, Bank powiedział personelowi w notatce w piątek.

Odrodzenie przypadków COVID-19 w Stanach Zjednoczonych ze względu na wariant delta i nowe wytyczne z ośrodków amerykańskich do kontroli i zapobiegania chorobom (CDC), który wymaga całkowicie zaszczepionych osób do noszenia masek, mają spółki prowadzone do zmiany planów na szczepieniach i maskowaniu.

“, biorąc pod uwagę, że CDC stwierdził ponad 80% powiatów w stosunku do USA mają znaczne lub wysokie współwspotykalne stawki transmisji, będziemy przestrzegać tego wskazówek na poziomie krajowym na razie,” powiedział JPMorgan W notatce widzianej przez Reuters.

Tylko w pełni szczepione pracownicy mogą uczestniczyć w dużych wydarzeniach pracowniczych w dużej mierze z 25 osób lub więcej.

osób niepewnych będzie musiał wypełnić rutynowe badania szybkiego 19 co najmniej dwa razy w tygodniu, zgodnie z notatką.

Wiele największych banków Wall Street trzymać się decyzją o powrocie do urzędu w najbliższych tygodniach, nawet jako ostrzeżenia urzędników zdrowia publicznego o agresywnym wariancie Delta skłoniają pewne firmy, aby przemyśleli swoje plany.

JPMORGAN przywrócił pracowników w Stanach Zjednoczonych do biura z lipca.

Bank nie wskazywał żadnych zmian w pracy z pól biurowych w notatce.

.