JPMorgan ma nadwagę nad suwerenami EM, widzi ściślejsze rozprzestrzenia się przez Reuters

JPMorgan ma nadwagę nad suwerenami EM, widzi ściślejsze rozprzestrzenia się przez Reuters

JPMorgan ma nadwagę nad suwerenami EM, widzi ściślejsze rozprzestrzenia się przez Reuters

© Reuters. Zdjęcie: Pracownicy znajdują odzwierciedlenie w oknach kanaryjskich biur JP Morgan w Londynie 19 września 2013 r. Reuters / Neil Hall

Nowy Jork (Reuters) – JPMorgan (NYSE: JPM) obróciła się netto na rynku wschodzącego ciężko walutę Sovereign i semi-suwereign dług, przechodząc nadwagę nad globalnym zróżnicowanym indeksem EBI, Wall Street Bank powiedział w suwerennej strategii kredytowej Note.

“Widzimy podstawowe tło ryzyka jako łagodne dla emisji EM w niezbyt gorącym, niezbyt zimnym scenariuszu”, które powinny przynieść korzyści suwerenny, nuta powiedziała.

Obowiązuje wpływu Wariant Delta Covid-19 w sprawie działalności gospodarczej ogranicza wzrost stawek rdzeniowych, z “bardziej rygorystycznymi środkami zatrzymującymi się kompletnymi blokadami” utworzenie scenariusza Goldilocks, powiedział JPMorgan.

Expig Spreads stał w czwartek w 356 punktów bazowych, zgodnie z danymi refinitiv, które są porównawcze Cel na koniec 310 bps w JPMorgan. Spready rozszerzyły się w ciągu 720 BPS, ponieważ rynki finansowe zareagowały na pierwsze blokady pandemii w marcu 2020 r. I dokręcone do 330 bps ubiegłego roku.

Połączenie z nadwagą przekłada się na Bullish Betts na Egipt i Indonezji Utility Elektryczne Utility Perusahaan Listit Negara (PLN).

Te dwa dołączyć do Kataru, Filipin, Panama, Mozambik, Ghana, Wybrzeże Kości Słoniowej i Kolumbia w kolumnie nadwagą w JPMorgan.

“Mamy silne przekonanie o ściślejszych rozprzestrzenianiach, a nie silnych zwrotów w ciągu najbliższych kilku miesięcy, ponieważ nasza skrzynka bazowa pozostaje wyższa (Skarbowa Skarbowa), które będą dentowe, które zwróci,” powiedział JPMorgan. “Potwierdzenie przydziałów SDR i czyszczących technicznych jest również wspierających ściślejsze rozprzestrzenia się”.

Międzynarodowy Fundusz Walutowy powiedział w poniedziałek jego największy w historii dystrybucji rezerw monetarnych, 650 mld USD, stanie się skuteczny w dniu 23 sierpnia.

.