Jokermanor wprowadza token sprzedaż na launchpad bikonomii przez Coinquora

Jokermanor wprowadza token sprzedaż na launchpad bikonomii przez Coinquora

Jokermanor wprowadza token sprzedaż na launchpad bikonomii przez Coinquora

© Reuters. Jokermanor wprowadza token sprzedaż na Biconomii Launchpad

USA, Nowy Jork, 13 listopada, 2021

Jokermanor jest agregatorem Gamefi i Launchpad, który ma na celu zbudowanie Menedverse, który łączy programistów gier, wydawców, graczy i marki. Deweloperzy mogą uruchomić gry zdecentralizowane, gracze mogą grać w gry za darmo i zarabiać przychody oraz lub marek (NFT), a marki są oferowane możliwość wprowadzania do sprzedaży, uzyskania ekspozycji i ostatecznie sprzedawać swoje produkty i usługi w ekosystemie.

Jokermanor ogłosił w tym tygodniu Token przedsprzedaż na temat Launchpad Canadian Exchange Exchange. Użytkownicy będą mogli używać żetonów USDT i bitów, aby subskrybować JKT, rodzimego tokena Jokermanor Metaverse. Ci, którzy posiadali token bikonomii wymiany – bit na genomii bikonomii przez 5 dni przed przedsprzedażą będzie w stanie kupić JKT od 15 listopada do 16 listopada 2021.

Joker Manor Zespół widzi wielki potencjał w Metaverse Gamefi. Wiodąca firma Tech Facebook (NASDAQ: FB) zmieniła już nazwę na meta, aby odzwierciedlić jego ostrość i obrót do Metaverse. W związku z tym firma Joker Manor również zmierza do zanurzenia w Metaverse i przyciąganie podobnych projektów na jego startupad Posiadacze JKT mogą wykorzystać swój token, aby zrealizować funkcje, takie jak bezpieczna płatność w ramach ekosystemu, kolekcje NFT, rolnictwo, uprawnienia do zarządzania, itp

po przedsprzedażu na temat Biconomy Launchpad, JKT będzie również na pancakeswap DEX, po innych Wymiana, w tym połączenie zarówno Cexs, jak i Dexs.

Według Jokermanora jego Metacherserse Ecosystem składa się z pięciu podstawowych i bardzo wyraźnych funkcji – Metaverse, NFT, Marketing & Reklama dla marek, Rozwiązania agregatora i Launchpad Usługi pomocy i akceleratora. Etos ECOSystem jest prosty, wolny od grania i grania, aby zarobić, gracze nie potrzebują żadnych zatwierdzenia ani nie zmierzyć się z żadnymi barierami finansowymi, aby zacząć grać na gry na platformie. Mogą zdobywać nagrody przez grę w różnych grach, stawce w basenach LP i korzystając z rozwiązań rolniczych. Bycie przyjaznym dla użytkownika to kolejna powierzchnia ostrości, w której Jokermanor jest w pełni kompatybilny z siecią BSC, użytkownicy mogą połączyć swoje istniejące portfele BSC, przeglądać swoje ulubione gry Metaverse, inicjujące znacznie szybsze i tańsze doświadczenie w grach.

Rozwijając infrastrukturę fundamentową, Jokermanor pracuje obecnie nad inkubację gier niezależnie, a także partner z wiodącymi projektami Gamefi, aby rozwijać Metaverse Ecosystem.Clording do Jokermanora, oficjalnie uruchomi dużą, integracyjną i zintegrowaną grę Meta-Universe 2022 Q3.WebBite: HTTPS: //www.jokerfial Links: https://t.me/jokermanor_meverse https://twitter.com/joker_manorcontact: [email protected]

Zastrzeżenie: Wszelkie informacje napisane w tym komunikacie prasowym nie stanowią porady inwestycyjnej. Coinquora nie jest i nie popieram żadnych informacji na temat żadnej firmy lub na tej stronie. Czytelnicy są zachęcani do tworzenia własnych badań i dokonania wszelkich działań na podstawie własnych ustaleń, a nie z żadnej treści napisanej w tym komunikacie prasowym. Coinquora jest i nie będzie odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane bezpośrednio lub pośrednio dzięki zastosowaniu jakichkolwiek treści, produktu lub usługi wymienionych w tym komunikacie prasowym.

Kontynuuj czytanie na Coinquora