Jefferies \’Chris Wood zwiększa gospodarstwa bitcoin do 10% kosztem złota przez rówieśników BTC

Jefferies \'Chris Wood zwiększa gospodarstwa bitcoin do 10% kosztem złota przez rówieśników BTC

Jefferies \’Chris Wood zwiększa gospodarstwa bitcoin do 10% kosztem złota przez rówieśników BTC

© Reuters. Jefferies ‘Chris Drewno zwiększa holdings Bitcoin do 10% kosztem Gold

Globalny szef kapitału własnego w Jefferies (NYSE: Jef), Christopher Drewno, dołączył do grupy inwestorów, które są słynujące złoto na większą ekspozycję bitcoin. Zmniejszył swoją pozycję na złoto, aby rozszerzyć swoją inwestycję w największą na świecie kryptorendę.

drewna uważa, że ​​tradycyjne instytucje finansowe takie jak banki powinny skupić się na Blockchain i promować technologię, zamiast przewidywać jej upadek.

To nie jest pierwsze drewno, które jest przestrzegając złota dla bitcoina. W grudniu 2020 r. Obniżył złoty zapas w jego długim alokacji aktywów dla funduszy emerytalnych w USD od 50% do 45%.

Co ciekawe, drewno nie zawsze było fanem cyfrowego zasobu. Ostrożnie unikał inwestycji Crypto w przeszłość z powodu obaw działań bezpieczeństwa. Jednak miał zmianę serca, podobnie jak większość instytucjonalnych graczy niedawnych. Chociaż nadal utrzymuje kuliste stanowisko na żółtym metalu, uważa również, że może być nierozsądne ignorowanie rewolucji napędzanej przez Bitcoin i innych kryptokurburów.

Zgodnie z czasami ekonomicznymi Jefferies przedstawił notatkę dla swoich inwestorów sugerujących, że jeśli technologia Blockchain zarządza infiltrując konwencjonalną przestrzeń finansową, omijając potrzebę osób trzecich i pośredników, może również prowadzić do upadku “Dolar Paper Standard . ”

Podczas porównywania BTC do Złoto, Drewno przyznało, że wydajność tego ostatniego była niezwykle rozczarowująca, zwłaszcza z negatywnymi stawkami w USA. W związku z tym uważa, że ​​uruchomienie wielu przewidywanych futures Bitcoin ETF w najważniejszych krajach kraju Potrzeba dokonania dalszych dostosowań do globalnego portfela dla funduszy emerytalnych z amerykańskim dolara.

Tymczasem, Drewno jest jeszcze rozważenie dodawania etereum do swojego portfela pomimo jego odnowionego stanowiska na Bitcoin. EXec powtórzył swoją poprzednią pozycję, gdy przybyło do Ethereum, ustanawiając, że nie ma planu dołączenia ETH w jakimkolwiek portfelu funduszy emerytalnych, ponieważ nie jest to “magazynowo-wartościowy” składnik aktywów. Jednak opracował, że wiodący altcoin ma potencjał przewyższa bitcoin w najbliższej przyszłości.

Obowiązujące aktywa w portfelu EXec są 10% ekspozycji BTC, 40% złoto, 30% azjatyckich (z wyłączeniem Japonii) i 20% niezbędnych zapasów górniczych złota.

Kontynuuj czytanie na rówieśnikach BTC

.