Invesco, Kanadyjski krajowy Rise Riseret ( Manchester United Falls by Investing.com

Invesco, Kanadyjski krajowy Rise Riseret ( Manchester United Falls by Investing.com

© Reuters.

przez Piotra Pielęgniarka

Investing.com – Zapasy w skupieniu się w handlu Premoets w piątek, 17 września. Odśwież się do aktualizacji.

Invesco (NYSE: IVZ) Wzrósł 5,1% Po Wall Street Journal poinformował, że menedżer pieniędzy jest w rozmowach, aby połączyć się z biznesem zarządzania aktywami Street.

BOEING (NYSE: BA) Zasoby spadły o 0,2% po zgłoszeniu, że jeden z jego pilotów może stawić czoła opłatom przestępczym za rzekomo wprowadzające w błąd organy regulatorów nad bezpieczeństwem 737 max.

Kanadyjska Krajowa kolej (TSX: CNR) Wzrósł o 1% pod wpływem wiadomości, że firma wznowi ponad 800 000 USD odkupów na koniec stycznia w przyszłym roku po zaakceptowaniu Kansas City Southern (NYSE: KSU ).

Take-Two (NASDAQ: TTWO) Zapasy spadły o 1,4% po BMO obniżył Wydawca gier wideo do “Rynek wykonywania” od “przewyższa” po opóźnieniu wydania zaktualizowanej gry “Grand Theft Auto”.

Lucid Group (NASDAQ: LCID) Wzrósł 5,6%, kontynuacja czwartkowych podobnych rozmiarach jako urzędnik Uznawanie możliwości pojazdów elektrycznych “zachęcił inwestorów do włączenia do zasobów.

Manchester United (NYSE: Manu) Zasady spadły o 1,8% po angielskim klubu piłkarskim zgłosił szerszą stratę pełnookrotnie po sezonie zniszczonym przez indukowanego pandemicznego Blokada i puste stadiony.

Diamondback Energy (NASDAQ: FANG) Wzrosła 3,7% Po producencie energetycznym ogłoszenie przyspieszonego planu powrotu kapitałowego i zatwierdzanie wykupu akcji 2 mld USD.

.