Infinity Parking: Pierwsza gra parkingowa na Blockchain. Co do tej pory znamy przez dobę

Infinity Parking: Pierwsza gra parkingowa na Blockchain. Co do tej pory znamy przez dobę

Infinity Parking: Pierwsza gra parkingowa na Blockchain. Co do tej pory znamy przez dobę

Infinity Parking: Pierwsza gra parkingowa na Blockchain. Do czego znamy

Gatunek parkingowy nie jest najbardziej popularny w tradycyjnym branży gier, nie mówiąc już o grach Crypto. Ostatnie godne uwagi gier w gatunku miały miejsce podczas belki mobilnej na początku 2010 roku. Na przykład parking Mania była dość zabawna zabawka.

Teraz gatunek parkingowy jest ustawiony na powrót, tym razem w świecie Crypto. Nieskończoność parkingowa jest grą w Blockchain Featuring NFTS i model zabaw. Do tej pory ustanowiono jedynie tokenomiki, z mądrym łańcuchem kosztowym działającym jako główny blokchain. Dla tych, którzy są zainteresowani, oto tam, gdzie można zobaczyć białe.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, nic jeszcze nie zostało pokazane, chociaż deweloperzy wspomnicy o kilku punktach pocisków na ten temat w tym samym dokumencie. Twierdzą, że:

graczy może zaparkować samochody na parkingu Przestrzenie w różnych obszarach i zarabiaj nierówne dochody w oparciu o w czasie rzeczywistym APR o różnych miejscach parkingowych Oświadczenie nie jest jednak całkowicie jasne. Ponadto jest nadal nieznany, czy będzie to gra akcji, symulatorem lub jakąś rodzajem strategii z tematem parkingowym.

Osobiście chciałbym pochwalić unikalny pomysł, a odwaga dewelopera, aby ożywić sen gatunek i przy użyciu technologii Blockchain. Z drugiej strony, nie wyjaśnili dokładnie, co gra będzie taka jak do tej pory, projekt wydaje się dość surowy. Jak się przesuwa się w końcu, pozostaje widoczne.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide z Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów Dailycoin 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

. Kontynuuj czytanie na DailyCoin