IBM, Intel i Ford Spadek Premarket przez Investing.com

IBM, Intel i Ford Spadek Premarket przez Investing.com

IBM, Intel i Ford Spadek Premarket przez Investing.com

© Reuters.

By Peter Nurse

Investing.com – Zapasy w centrum uwagi w handlu przedrynkowym w piątek, 22 stycznia. Odśwież aktualizacje.

Intel (NASDAQ: INTC) akcje spadły o 4,8% po tym, jak gigant technologiczny ujawnił, że wrażliwe informacje finansowe zostały skradzione przez hakera ze swojej korporacyjnej strony internetowej, jednocześnie ogłaszając plany zawierania większej liczby umów licencyjnych z rywalami.

IBM (NYSE: IBM) czas spadł o 8,4% po firmie technologicznej brakowało szacunków Wall Street dla kwartalnych przychodów pod koniec czwartku, boli rzadki spadek sprzedaży w jednostce oprogramowania.

Ford Motor Company (NYSE: F) czas spadł o 0,8% po gigant auto powiedział, że będzie przypomnieć 3 miliony pojazdów do nadmuchiwaczy poduszek powietrznych, które mogą pęknąć, kosztem 610 milionów dolarów.

Seagate Technology (NASDAQ: STX) akcje spadły o 4,5% po tym, jak firma zajmująca się przechowywaniem danych zaoferowała rozczarowujące wytyczne za trzeci kwartał, pomimo wyników fiskalnych za drugi kwartał, pokonując górną i dolną linię.

Schlumberger (NYSE: SLB) akcje spadły o 2,4%, mimo że firma usług naftowych pokonując kwartalne oczekiwania zarówno na górnej i dolnej linii. Sektor ten jest jednak słabszy, ponieważ ceny ropy gwałtownie spadają.

MicroStrategy (NASDAQ:MSTR) akcje spadły o 1,1% spadku wartości bitcoina. W 2020 roku firma zajmująca się analizą biznesową dokonała ponad 1 miliarda dolarów w zakupach bitcoina.

PPG Industries (NYSE: PPG) akcje spadły o 3,9% po farb i powłok producent zauważyć, że zmniejszenie poziomu jazdy z powodu pandemii waży na jego działalności farb samochodowych.

Siemens (OTC:SIEGY)ADR wzrósł o 1,6% po tym, jak dwie główne jednostki niemieckiego giganta inżynieryjnego odnotowały wyższy niż oczekiwano zysk w pierwszym kwartale, przenosząc firmę, aby powiedzieć, że dokona przeglądu swoich wytycznych na rok 2021.