• March 29, 2020

Hossa? Nie, Niedźwiedź Jednak Zasady Teraz

Forex - Pfund rutscht vor der Abstimmung; Lira surges on Syria Ceasefire

Hossa? Nie, Niedźwiedź Jednak Zasady Teraz

hossa? Nie, niedźwiedź jednak zasady teraz na allegro

W poniedziałek, rynek są wyprzedaże do nowych minimów, zmuszając FED wstrzykuje więcej płynności, aby spróbować ustabilizować pozycję “podzielone”na stronie kredytowej na rynku.

znacznik

“z czysto technicznej bazy, skrajne rozszerzeniem w dół, i potencjalna sprzedaż wyczerpania, postawiła na rynki dość silny odruch odrzucenia. to kiedy zabawa z matematyką przyjdzie.

jak pokazano na wykresie poniżej, po spadku o 35% na rynkach od poprzednich szczytów, na zlot do 38,2% ciąg Fibonacciego zawiera zaliczkę w wysokości 20%.

dla takiej promocji będzie zwabić inwestorów z powrotem na rynek, myśląc, że niedźwiedź rynku skończyła się”.harmonogram jest aktualizowany do piątku

<ИМГ nazwa="Zpb wykresie" СРЦ="https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/pic33b4671871efa1af95ac4867a1621528.png" ALT="Zpb wykresie">

SPX na wykresie dziennym

nic dziwnego, że tutaj były nagłówki, prawie dokładnie tak samo, jak pisaliśmy ich:

<ИМГ tytuł="nagłówek" СРЦ="https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/pic6214d313230cdd12b0f4d9c3cfd835d3.png" ALT="header">

nagłówek

<ИМГ tytuł="Nagłówek 2" СРЦ="https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/picb48651952f0d7f7a957e37f5b6cf16df.png" ALT="Nagłówek 2">

Nagłówek 2

<ИМГ tytuł="Nagłówek 3" СРЦ="https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/pic3e497449b11d0bf2a6e7e6c343d6a8d1.png" ALT="Nagłówek 3">

pozycja 3

No, rozumiesz.

podczas gdy on był naprawdę ostry “odruch zlot” i oczekiwaniami, “rynku niedźwiedzia” nie ustępują w ciągu jednego miesiąca. najważniejsze tagiem “rynku niedźwiedzia”na stronie tylko w końcu, gdy na nikt chce że bwoah go.”


w FED nie może naprawić go

Jak wspomniano powyżej, pkt “spadkowa” nie będzie zakończona, gdy na rynku kredytowym jest stałe. Jesteśmy daleko od tego, co się robi, biorąc pod uwagę powietrza plonów, zachodzące obecnie.

nie na dnie #bearmarket i, gdy to się dzieje w #kredyt. pic.twitter.com/LQS2oerd50

— Lance Roberts (@LanceRoberts) 25 marca 2020 roku

niemniej jednak, FED odpowiada przysłowiowy “zlewie” w tej kwestii. jak Jim Bianco powiedział w piątek:


znacznik

“tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni:

 • FED obniżył stopy procentowe o 150 punktów bazowych do około zera i uruchomić przez cały kryzys 2008 kieszonkowy. na miejscu
 • to było za mało, aby uspokoić rynki, choć — w ten sposób bank Centralny zapowiedział również $1 bln w dzień w repo i nieograniczoną quantitative easing,, która zawiera dysk-do-zrozumieć $625 mld skupu obligacji w tygodniu djeśli wybierasz się do przodu. w takim tempie, FED będzie posiadać dwie trzecie rynku skarbu państwa w roku.

ale alfabetu zupa z nowych programów, które zasługują na szczególną uwagę, ponieważ mogą one mieć głębokie i długotrwałe skutki dla funkcjonowania FED i alokacji kapitału na rynkach finansowych. w szczególności są to:

 • CPFF (mechanizmu finansowania komercyjnych papierów wartościowych) – zakup papierów wartościowych przez emitenta.
 • PMCCF (rynek pierwotny korporacyjnych kredytów) – zakup obligacji korporacyjnych u emitenta.
 • regulować talf (okres zabezpieczonych aktywami papierów wartościowych, kredyt) – finansowanie wsparcia papierów wartościowych zabezpieczonych aktywami.
 • SMCCF (rynek wtórny korporacyjnych kredytów) – zakup obligacji korporacyjnych i obligacji, w obrocie funduszy na rynku wtórnym.
 • MSBLP (podstawowy program działalności kredytowej) – szczegóły przyszli, ale to będą pożyczać prawo do małych i średnich firm, uzupełniając wysiłki Stowarzyszenie małych firm.

z grubsza mówiąc, FED nie wolno tego robić.”niemniej jednak, w piątek, FED ma do czynienia z problemem, który mógłby wiąże się z ryzykiem dla rynków w przyszłości. Jak powiedział Jim, na oszałamiające tempo zakupów obligacji szybko trafiła w granice tego, co było dostępne w zastaw, aby zapewnić.

czy raczej FED “nieograniczonej quantitative easing”na stronie nie może być tak “no limit”na stronie po wszystkich.

<ИМГ nazwa="olszyną wykres" СРЦ="https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/pic59eb08884d9dcc7c79fcd3b63e1c6d75.png" ALT="olszyną wykres">

olszyną wykres

w rezultacie, FED już zacząć redukować swój program luzowania ilościowego. Ta wiadomość подогрела na koniec dnia sprzedaży w piątek po południu. (uprzejmość grafiki na ZeroHedge)

<ИМГ nazwa="Fedziu skarbu MBS zakupu po ponownym uruchomieniu programu QE" СРЦ="https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/picdd4dbc22e01c3973c468cad5682e3af8.jpg" ALT="Fedziu skarbu MBS zakupu po ponownym uruchomieniu programu quantitative easing">

Fedziu skarbu MBS zakupu po ponownym uruchomieniu programu QE na

podczas gdy kongres nie przejść element “dba” akt na piątek, to będzie zrobić trochę, aby wspierać to, co się wydarzy w gospodarce z dwóch głównych powodów:

 1. pakiet będzie tylko utrzymać gospodarkę na okres do dwóch miesięcy. Niestety, nie ma bazy dla efektywnego i terminowego wdrażania; firmy już starają się płacić czynsz, powstają ogniska napięcia finansowania na rynkach kredytowych, ponieważ ryzyko niespłacenia budować, a dochody instrukcji odmówił. na miejscu
 2. bezprecedensowa niepewność przed rynków finansowych na czas trwania społecznego dystansu, głębokości gospodarczych i gdy infekcja krzywa której będą się zacierać, i jest wiele niewiadomych, co doprowadzi do dalszego braku zaufania.

na oba te pytania są traktowane w tym tygodniu, ale to dwa główne punkty, aby poprzeć moje zdanie:


znacznik

a co najważniejsze, jak widać poniżej, większość firm będzie pieniędzy zabrakło na długo przed SBA pożyczki lub pomocy finansowej, mogą być dostarczone. to doprowadzi do wyższej i znacznej długości, bezrobocie”.


<ИМГ nazwa="nagrodę bufor" СРЦ="https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/pic11093e7ba37d4dc78d144ce07dd1b5c6.png za pomocą przycisków" Alt="bufor gotówkowyP dni">

gotówkowy bufor dni

znacznik

“dopóki jest nadzieja, że ekonomiczne obecny “wyłączenie” szybko się skończy, musimy jeszcze bardzo wcześnie zakaźne cykl w porównaniu z innymi krajami. Najważniejsze jest to, że możemy znacznie więcej, niż większość, i na podstawie PKB, szkody będzie gorzej”.


<ИМГ nazwa="krajów w wirusowym cyklu" СРЦ="https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/pica5aa982292403223c86418150490317c.png" ALT="krajów w wirusowym cyklu">

krajów w wirusie cyklu

co cykl mówi o tym, że , i zamierzają znacznie pogorszyć w ciągu najbliższych dwóch kwartałach.

problem z bieżącej sytuacji gospodarczej i rosnących utraty miejsc pracy, zdecydowana większość amerykanów były bardzo nieprzygotowany do każdego rodzaju naruszenie ich dochód idzie na spadek. na jak się utraty miejsc pracy instalacji, wirtualna spirala w gospodarce zaczyna się jak redukcja kosztów wywrze dodatkową presję na zysk firmy. Spadek zysku prowadzi do wzrostu bezrobocia i spadku cen aktywów, dopóki cykl nie zostanie zakończony.


niedźwiedź wszystkie zasady


w zeszłym tygodniu opublikowaliśmy kilka jednostek analizy dyskutują, dlaczego to “rajd bessy” aby być sprzedawane na. W piątek, nasz kolega, Jeffrey Marcus TP Analystics napisał następujący:

 1. dłuższej perspektywie “uparty” trend, który istniał z 3/9/09 się skończy. to znaczy, że obraz inwestorom pewnie kupić każdy recesja się skończy.
 2. rynek stał się historycznie перепроданность na 3/23 za pomocą wielu wskaźników, i że stan wyprzedania zbiegło się w czasie z długoterminowej strefy wsparcia na S&P 500 i 2110-2180.
 3. używanie w krótkim powłok i перебалансировки miał wiele wspólnego z wielkością i prędkością 3-dniowy rajd. Ponadto, wiemy, że brak płynności w czasie rzeczywistym odgrywa ogromną rolę, a także handlu algorytmicznego.
 4. technicznie rynek jeszcze może wzrosnąć o 6,9% wyższa stąd uderzyć na 50% wycofywania (3386 – 2237 = 1149/2 = 574 + 2237 = 2811….2811/2630 = +6.9%.) nie będę stawiał na niego.
 5. na rynku zdarzają się tylko raz w rajdzie jest światło w tunelu koronawirusy. na miejscu
 6. nie sądzę, że S&P 500 będzie hit nowego maksimum w tym roku. Może nie w 2021, albo.

w swojej analizie zgadza się z naszym własnym, którą rozmawialiśmy z tobą w zeszłym tygodniu.

w”dobrą wiadomością jest to, że rynki są teraz bardzo odsprzedawane w szeregu środków, niż w jakimkolwiek innym momencie w historii.

ostrzeżenie: żadnego zawracania nie będzie nowości. To będzie rajd na rynku niedźwiedzia chcesz “sprzedać” na. przyczyna jest jeszcze wiele inwestorów w pułapce w Kup i trzymaj ” i ” pasywny indeksowania strategii, które aktywnie szukają wyjścia. wszelkie rajdy będą wykonane z bailouts.

najważniejsze, wszystkie nasze długoterminowe tygodnik ‘sygnały’ już działa. takich założyć, że zlot z ‘byk uzupełnia linia’ z 2009 roku, prawdopodobnie będzie to najlepsza okazja, aby ‘sprzedać’ do ‘rynku niedźwiedzi’ znajdzie swego ostatecznego minimum.”


harmonogram

w zeszłym tygodniu odnowił na zamknięciu w piątek.

<ИМГ nazwa="Zpb wykresie" СРЦ="https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/picb549798180366d65e17449475cb5aa34.png" ALT="Zpb wykresie">

SPX na wykres tygodniowy

podczas ostatnich minimów naprawdę może być “na dole”na stronie jestem mocno podejrzewam, że nie. Dali sygnały sprzedaży zostały zarejestrowane na tak wysokich poziomach, czas i odległość, niezbędne do odwróconej ekscesów będzie jeszcze rysować rynku.

jak Jeff Hirsch z Stocktrader w Alamanc zaznaczył, że:


znacznik

“dopóki wszyscy chorujemy na rynek znajdzie poparcie tutaj, tak wiele szkód zostało zrobione. Duża niepewność pozostaje dla gospodarki i kryzys w dziedzinie opieki zdrowotnej. to wygląda na “niedźwiedzim” rynku odbicia.

historia pokazuje, że jesteśmy w przypadku niektórych dysków sankach na rynku w tym roku z małym CZOP. gdy styczniowy barometr przyszedł z ujemną wartość, nasza prognoza na rok 2020 zaczęła spadać w każdym dół styczniu 1950 roku nastąpiła nowa lub kontynuacja bessy, w 10% – noe korekcji, lub płaski rok. to kolejny znak ostrzegawczy wybuchł, gdy DJIA zamknął się poniżej grudniowego minimum zamknięcia z 26 stycznia 2020 roku, a konsekwencje tego коронавирусом zaczął wpływać na Wall Street.

w marcu światopogląd, zaprezentowaliśmy ten wykres składowe sezonowej wzór do 22 lat, począwszy od 1950 roku, kiedy w styczniu wskaźnik mierzony przez agencję S&P 500 W, i zamknęła się poniżej jego poprzedniej grudnia zamknięcia, minimum w pierwszym kwartale. Poniżej przedstawiony jest wykres indeksu i do 2020 roku, według stanu na dzień zamknięcia 25 marca. porównaj 2020 działanie rynku na te 22 lata, zakłada porywisty rok z potencjałem dla wielu testów w ostatnim czasie małe.”


<ИМГ title="rynek harmonogram" СРЦ="https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/pic1d5179591bf0713c82b23cc1b53e861e.jpg za pomocą przycisków" Alt="rynek harmonogram">

rynek harmonogram

znacznik

w”głębi wodospad ten spadek może być zbyt głęboko dla rynku odbicia szybko. Ten bessy również najlepiej w tym roku w ciągu sześciu miesięcy (listopad-kwiecień) na ryzyko być ujemna. Nagrywanie Najlepsze pół roku nie zachęcając to przypomina nam o ważnych cytat z almanachu starego mędrca rynku,

jeśli rynek nie zlot, jak i z oczekiwaniami podczas wzrostowych sezonowe okresy, to znak, że inne siły mocniej, a kiedy święta się skończą, siły te będą naprawdę powiedzieć swoje słowo.’— w Edson Gould (analityk rynku akcji, wnioski i amp; prognozy, 1902-1987)'”na krótkoterminowych, rynek pozwala przypuszczać pewne ryzyko. Na wykresie dziennym poniżej przedstawiono rynku pracy, a nie na pierwszy poziom Fibonacciego, którą określiliśmy w zeszłym tygodniu, przy założeniu, że zysk być podjęte na tym poziomie. Na razie ma dwa cele dla rajd bessy, prawdopodobieństwa znacznie w stosunku do nich. (to nie znaczy, że nie mogą być one osiągnięte, to “być może”, tylko “prawdopodobne”.)

<ИМГ nazwa="Zpb wykresie" СРЦ="https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/picc4d89e798e2e1024bec2b2055940e6a8.png" ALT="Zpb wykresie">

SPX na wykresie dziennym

ponadto, z “śmierć Krzyża”na stronie uruchom-piątek (do 50-okresowej średniej kroczącej przecięcia się poniżej 200-okresowej średniej kroczącej), to wywrze dodatkową presję na każdym “spadkowa” z góry od obecnych poziomów.

biorąc pod uwagę skalę, i kilka potwierdzeń tych sygnałów, to jest zbyt wcześnie, aby przypuszczać “rynku niedźwiedzia”na stronie – to bardziej. Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę wyprzedaże-to mniej niż jeden miesiąc-stary.

niedźwiedź rynkach, i upadki, zazwyczaj trwa 18 miesięcy średnio.


bieżący spadkowa i recesja nie są wynikiem tylko element “koronawirusy” szok. To jest wynikiem wielu jednoczesnych ataków z pozycji:

 • korzystanie z gospodarczych
 • gwałtowny wzrost bezrobocia
 • szok cen ropy
 • minimalizowanie zaufania konsumentów, a także na stronie internetowej
 • najważniejsze, “kredytową wydarzeniem.”

prawdopodobnie więcej, aby przejść zanim możemy śmiało przyjąć, że prosto zza rogu.

w tym samym czasie, używać wiece, aby podnieść pieniądze. Nie martw się o próby “kup dno”. tam będzie dużo czasu, aby zobaczyć “na” dno i dostępność pieniędzy pozwoli ci uzyskać “kupuje akcje”na stronie w korzystanie z”słabe ręce”.

i opublikowana w Sun, 29 marca 2020 11:16:00 +0000