Gwiazdy Bollywood, Indyjskie gwiazdy Uruchom NFTS Wśród Global Craze przez Reuters

Gwiazdy Bollywood, Indyjskie gwiazdy Uruchom NFTS Wśród Global Craze przez Reuters

Gwiazdy Bollywood, Indyjskie gwiazdy Uruchom NFTS Wśród Global Craze przez Reuters

© Reuters. Plik Photo: Bollywood Actor Amitabh Bachchan pozostawia po uczęszczaniu na ślub Isha Ambani, córka Przewodniczącego Industries MuKesha Ambani, w Mumbai, Indie, 13 grudnia 2018 r. Reuters / Francis Mascarenhas / Plik Photo

przez Nupur Anand i Shilpa Jamkhandikar

Mumbai (Reuters) -Indiańskie gwiazdy ze świata Bollywood i krykieta coraz częściej uruchomiają cyfrowe pamiątki przez nielegalne żetony (NFT), mając nadzieję na zgrupowanie w tysiącach dolarów, wypłacając w rosnących zainteresowań takich aktywów.

NFTS to rodzaj cyfrowego zasobu, który wykorzystuje Blockchain do nagrywania własności przedmiotów, takich jak obrazy, filmy i inne kolekcje. Ich ryk popularności ma wiele, ale wzrost wybuchowy nie wykazuje śladu skrócenia.

Bollywood Superstars, takich jak Amitabh Bachchan https://www.beyondlife.lub i Salman Khan https://www.bollycoin.com planują wkrótce uruchomić NFTS. Chociaż NFT Bachchana będą zawierać autografy plakaty swoich filmów, Khan buduje emocje na swoim koncie Twittera (NYSE: TWTR), mówiąc swoje 43 miliony zwolenników o planowanym uruchomieniu NFT.

“NFTS są teraz obcych do Bollywood, ale jestem pewien, że (gwiazdy filmowe) zobaczą to jako inna platforma, w której mogą korzystać z ich istniejących treści i generować przychody”, powiedział Ayaan Agnihotri z Bollycoin, Marketplace NFT do aktywów Bollywood.

Agnihotri powiedział, że w ciągu kilku dni w tym miesiącu, jego platforma sprzedała 8 milionów 20 milionów dostępnych tak zwanych “bollycoins”, żetony Crypto, które mogą być używane do zakupu NFTS, gdy zostaną uruchomione. Jeden bollycoin jest wart 10 twórczości.

, ale nadal wciąż wczesne dni dla Celebrity NFT w Indiach.

Indian Cricketer Dinesh Karthik jest licytacji sztuki cyfrowej Reel HTTPS: // z meczu krykieta Gdzie uderzył w wygraną przez sześć lat na ostatnią piłkę na około 5 etereum, waluty cyfrowej, o wartości około 20 000 $. Ale nie otrzymał jeszcze żadnych ofert.

“NOT wziął dużo na Zachodzie w ciągu ostatniego roku, z obecnie kultowymi chwilami z koszykówki kupionej przez fanów cyfrowo, co dało nam pomysł,” powiedział Karthikowi Reuters.

innych miało sukces. Jeden z najlepszych projektantów mody Indii, Manish Malhotra, niedawno sprzedawał NFT cyfrowych szkiców niektórych jego najsłynniejszych kreacji za 4000 $ kawałek. Strona internetowa Malhotry pokazuje, że można kupić niektóre ze swoich strojów z noszenia w dziedzinach w niższym przedziale cenowym w wysokości 2500-3500 USD.

Wzrost NFTS spełnił wielu, którzy mówią, że nie ma sensu spędzać duże sumy pieniędzy na przedmioty, które nie istnieją fizycznie i mogą być po prostu oglądane online.

Nadal, globalne wolumaty sprzedaży NFT galopowały do ​​10,7 mld USD w trzecim kwartale 2021, dokonując ośmiokrotnego wzrostu z poprzedniego kwartału, Dane z Tracker Market Drapradar pokazał ..

Vishakha Singh, wiceprezesa dla NFT w Indian Crypto Exchange Wazirx, wspomniany udział gwiazd w segmencie jest ustawiony w celu stworzenia podniecenia w przestrzeni .

, powiedziała: “Jest świetna dla ekosystemu. Pomoże to w zdobyciu większej świadomości w kierunku tej nowej gry zmieniającego świat aktywów cyfrowych” – powiedział Singh.

.