Grupa Yango Chin poszukuje zadłużenia wyrozumiałe na obawy o spłatę –redd przez Reuters

Grupa Yango Chin poszukuje zadłużenia wyrozumiałe na obawy o spłatę --redd przez Reuters

Grupa Yango Chin poszukuje zadłużenia wyrozumiałe na obawy o spłatę –redd przez Reuters

© Reuters. Plik Foto: Chińska flaga narodowa jest widoczna w Pekinie, Chiny 29 kwietnia 2020. Reuters / Thomas Peter / File Photo

Szanghaj (Reuters) – Chinese Developer Yango Group poprosiła posiadaczy swoich aktywach papierów wartościowych, aby powstrzymać się od prośby o spłatę Przez rok obawy waliłoby to do zapłaty, dostawcy wywiadu finansowego Redd zgłoszono.

Jango 1,27 mld juanów (198 milionów dolarów) 6.5% wartości papierów wartościowych wspieranych w składzie aktywów dojrzewa w listopadzie 2022 r., Ale udzielają posiadaczom opcji żądania spłaty w przyszłym miesiącu.

W raporcie późnym piątkiem, Redd cytował cztery nienazwane źródła, jak mówiąc, że firma dokonała prośby do inwestorów w piątek, na zamkniętych drzwiach w Szanghaju, w którym uczestniczył kierownictwa starszych.

Yango nie ma planów zapewnienia ulepszeń kredytowych, aby zachęcić posiadaczy do zatwierdzenia przedłużenia, a dyrektorzy wskazywali Spółkę “mogliby mieć problemy z płaceniem” Inwestorzy odmówili przedłużenia daty ustawienia, powiedział raport. Żaden obligacje nie zatwierdzili planu do końca posiedzenia, Redd zgłoszono.

Wniosek przychodzi jako kryzys zadłużony w Chinach Evergrande Group podniósł obawy https://www.reuters.com/article/china-Vergrande-debt-explainer-idcakbn2HC0MU wśród inwestorów na całym świecie o głębokie wdzięcznię kraju, 5 $ biliony sektora nieruchomości , dokręcanie dostępu do innych deweloperów.

Evergrande wąsko uniknął katastrofalnych ustawień domyślnych po raz drugi w tygodniu w piątek, dokonując płatności ostatniej minuty na zaległych dolarowych kuponowi Bond tuż przed upływem okresu łaski.

Oprócz jego papierów wartościowych zapasowych aktywów, Yango ma osiem znakomitych obligacji w Dolarach USA o łącznej wartości 2,24 mld USD, a 14 zaległych obligacji denominowanych w Yuan o wartości 13,1 mld juanów, zgodnie z danymi refinitiv.

($ 1 = 6,4050 Chiński Yuan)