Gra Zomfi NFT, aby rozpocząć moneta publicznego tygodnia sprzedaży 28 listopada 2021 przez rówieśników BTC

Gra Zomfi NFT, aby rozpocząć moneta publicznego tygodnia sprzedaży 28 listopada 2021 przez rówieśników BTC

Gra Zomfi NFT, aby rozpocząć moneta publicznego tygodnia sprzedaży 28 listopada 2021 przez rówieśników BTC

Gra Zomfi NFT, aby rozpocząć monety publicznego tygodnia sprzedaży publicznej w dniu 28 listopada 2021

Raport przez Grupę IMARC wykazała, że ​​rynek krypto osiągnął wartość rekordową w wysokości 364,5 mld USD w 2020 r (CAGR) w wysokości 60,8% od 2021 do 2026 r. W dniu 20 października 2021 r. Bitcoin uderzył w nowy wszech czasowy wysoki w wysokości 66974,77 USD, dalej pokazując, dlaczego Crypto jest opłacalną przestrzenią rynkową. Inne sektory rynku Crypto produkowały również fale w ostatnich czasach. Według raportu na temat Reuters, dobrym przykładem jest rynek NFT, który wzrósł do 10 USD. 7 miliardów objętości sprzedaży w trzecim kwartale 2021 r. Doprowadziło to do uruchomienia niesamowitego i bardzo innowacyjnego projektów NFT, takich jak gra ZOMFI NFT.

Zomfi Tech Limited niedawno uruchomił nową grę NFT znaną jako Zomfi. Wskazanie, że nie biorą nóg z pedału, firma pracuje również nad wymienianiem monety O zdecentralizowanych wymianach rozpoczynających się w dniu 28 listopada 2021. Niektóre z tych zdecentralizowanych wymiany obejmują gamę, enjinsatation i Roseonpad. Po zakończeniu notowania na giełdach zdecentralizowanych, żeton $ ZOMFI zostanie również wymieniony na scentralizowanych wymianach. Jest to ruch przez firmę, aby zapewnić, że Crypto Investors i gracze mogą być częścią tej ostatniej gry NFT.

Przegląd gry NFT MOGEZOMFI ZOMFI NFT GAMEZOMFI jest wypełniona akcją, blokująca gra strzelca, w której gracze muszą przejść przez apokalipsy zombie i są zobowiązani do walki z zombie za pomocą dostępnych biegów. Gracze będą korzystać z toków cyfrowych, aby kupić sprzęt walczący i wyprzedzić na wyższych poziomach w grze. W przeciwieństwie do statycznych boisk walczących z wielu gier NFT, ZOMFI pozwala graczom poruszać się po rzeczywistym mieście, aby zwiększyć rozgrywkę. Zomfi jest również modelem odtwarzania, ponieważ gracze są nagradzani z żetonami za ich sukces.

Gra została zaprojektowana tak, aby wyrównać jedną z dwóch bohaterów, Logan lub Laury, ponieważ starają się pozostać przy życiu po apokalipsie zombie. Aby przetrwać, postacie te będą musieli przerażać przez opuszczone miasto, aby znaleźć sprzęt, którego mogą użyć do walki i zabić lub odwołać zombie. Gra jest kombinacją wiecznie popularnego gatunku zombie z Blockchain, oprócz wciągającej rozgrywki 3D, która nie była wcześniej używana.

Deweloperzy są obecnie przechodzącymi fazą przedpustową, a test-sieć będzie na zewnątrz w najbliższych miesiącach. Dzięki systemowi nagrody oparte na osiągnięciach, zomfi nagrody graczy z token $ Zomfi na jednym koncie. Dodatkowo sprzedaż nft sprzedaży biegu broni itp., Ma miejsce po pierwszej ofercie DEX (IDO). Pozwoli to graczom wzmocnić swoje postacie w grze. W celu odwołania się do szerszej publiczności w gier NFT Społeczność, Zomfi umieścił cenę początkową broni o 20 USD. Według zespołu taka niska cena pozwoli więcej graczy uczestniczyć w grze. Gra Zomfi NFT jest snosze na żywo między marcem a kwietnia 2022.

Token Tokenthe Zomfi jest standardowym tokenem BEP-20 wdrażany na obrzeżu inteligentnym łańcuchu. Ma maksymalną dostawę 500 milionów. Token $ Zomfi to token użytecznościowy ekosystemu Zomfi i służy jako brama na imprezy w grze, turnieje PvP Zomfi, staking itp. Gracze mogą zdobyć token jako nagrodę za osiągnięcia w grze. Około 40% tokena zostanie użyte do lotniczeń, nagród i farming, podczas gdy 10,4% jest prywatną sprzedażą. Z drugiej strony 1,6% przejdzie do publicznego IDO, a 5% będzie na płynność (DEX i CEX).

Kontynuuj czytanie na BTC Peers