Gospodarka Malezji może być więcej niż wcześniej prognozowano: Minister Finansów

flag

Gospodarka Malezji może być więcej niż wcześniej prognozowano: Minister Finansów

Kuala Lumpur (Reuters) – gospodarka Malezji może osiągnąć więcej, niż pierwotnie przewidywano w 2020 r., Niż pierwotnie przewidywano, ze względu na rozszerzenie ograniczeń ruchu wprowadzonych przez nowy flash, powiedział w sobotę minister finansów.

Bank Malezji prognozuje wzrost produktu krajowego brutto (PKB) od -2% do 0,5% w kwietniu tego roku.

„Ale ta prognoza została sporządzona po dwóch tygodniach ograniczeń ruchu. Jesteśmy już od ponad pięciu tygodni… Tak, nasz PKB może spaść jeszcze bardziej ”- powiedział minister finansów Zafrul Tengku Abdul Aziz w wywiadzie dla jednej z lokalnych stacji telewizyjnych.

Media Anime: Fusion przypominają, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie są podawane w czasie rzeczywistym i mogą nie być dokładne. Wszystkie kontrakty CFD (akcje, indeksy, futures i ceny Forex nie są giełdami i animatorami rynku, więc ceny mogą nie być dokładne i mogą różnić się od aktualnych cen rynkowych, co oznacza, że ​​ceny są orientacyjne) i nie są odpowiednie do celów komercyjnych. W ten sposób Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść w wyniku wykorzystania tych danych.
Fusion Media lub osoby związane z Fusion Media nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za straty lub szkody wynikające z polegania na informacjach, w tym danych, notowaniach, wykresach i sygnałach walutowych zawartych w tej witrynie. Prosimy o uzupełnienie informacji o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynkach finansowych, jest to jedna z najbardziej ryzykownych form inwestycji.

opublikowane w SOB, 02 Maja 2020 11:40:29 +0000