Gold Down Over Emotening Dollar, Jackson Hole in Focus przez Investing.com

Gold Down Over Emotening Dollar, Jackson Hole in Focus przez Investing.com

Gold Down Over Emotening Dollar, Jackson Hole in Focus przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Gold spadł w środę rano w Azji, jak dolar zazębił się w górę i inwestorzy spojrzeć na poradnictwo Rezerwy Federalnej w sprawie zasobów federalnych w sprawie przychylania zasobów i stopy procentowej.

Gold Futures spadły o 0,67% do 1796.35 USD do 12:17 am Et (4:17 am GMT). Dolar, który zwykle porusza się odwrotnie na złoto, obramowany w środę.

Fed zwołuje Sympozjum Jacksona Hole, z powodu odbywania się online od 26 sierpnia do 28. Skupiono się obecnie teraz, czy przewodniczący Fed Jerome Powell zapewni osi czasu dla zasobów zwężających się w swoim przemówieniu 27 sierpnia.

Niektórzy inwestorzy zakłada, że ​​Fed będzie zwężający się w ciągu 2021 r., Z Goldman Sachs (NYSE: GS) analitycy, podnosząc szanse, że wskaźnik aktywa rozpocznie się w 2021 r.

Tymczasem Bank Korei przekazuje swoją decyzję polityczną Czwartek i tył W U.S. House przedstawicieli USA przyjęli 3,5 USD. Rozdzielczość budżetowa biliona.

Stany Zjednoczone prowadzi również postępy na froncie COVID-19, z FDA przyznanym w pełnym zatwierdzeniu Pfizer Inc. (NYSE: PFE) / Biontech SE (F: 22UAY) Kovid-19 szczepionka wcześniej w tygodniu, co również przyczynił się do zwiększonego apetytu na ryzyko inwestorów. Anthony Fauci, Dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób zakaźnych oraz Główny Doradca Medyczny do Prezydenta, również przewiduje, że USA mogły mieć pod kontrolą COVID-19 na początku 2022 r., W przypadku wzrostu stawek szczepień.

SPD Gold Trust (P: GLD), powiedział, że jego udziały spadły o 0,2% do 1,004.63 ton we wtorek od 1,006.66 ton w poniedziałek.

w innych metale szlachetnych, srebro ułatwione 0,4% do 23,73 USD za uncję, podczas gdy Platinum spadła 0,5%, a pallad był w dół 0,6%.

.