Gold Down, Cautious CHACK NA DANE Praca w USA kontynuuje przez Investing.com

Gold Down, Cautious CHACK NA DANE Praca w USA kontynuuje przez Investing.com

Gold Down, Cautious CHACK NA DANE Praca w USA kontynuuje przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Złoto było w środę rano w Azji. Inwestorzy kontynuowali ostrożnie czekać na najnowsze raport z pracy U.S.S..

złotych futures w dół 0,06% do 1 817.05 USD do 12:31 AM ET (4:31 AM GMT). Dolar, który zwykle porusza się odwrotnie na złoto, obramowany w środę po uderzeniu ponad trzytygodniowego niskiego dnia.

Na Front Data, Index Conference Conference Conference Board (CB) wynosił 113,8, sześciomiesięczny niski, a S & P / Case-Shiller 20 N.S.A. Composite Cena cenowego Composite wzrósł rekord 19,1% w czerwcu. Z odzyskiwaniem rynku pracy wymagane dla Fed, aby rozpocząć zwężanie aktywów, ostrość jest wywarstna w raporcie zatrudnienia, w tym płaca niemorologiczna, która jest należna w piątek.

Niektórzy urzędnicy na Europejski Bank Centralny (EBC) zaczyna się zastanawiać, czy rozpocząć zwężanie aktywów, ze wtorkowym wskaźnikiem konsumpcyjnym w strefie konsumenta euro (CPI) wzrosła wyższy niż oczekiwano 3% rok do roku w sierpniu.

Obejmują członek Rady Roberta Roberta Holzmanna, który zasugerował, że zwężający aktywów powinien być w porządku obrad na posiedzeniu Rady Prezesów z powodu odbywania się w następnym tygodniu.

w Azji Pacyfiku, Chin Caixin Management Index Index (PMI), wydany wcześniej w ciągu dnia, był niższy niż oczekiwany 49,2, poniżej 50-znakowego wzrostu. W Australii PKB wzrosła o 9,6% rok do roku i 0,7% kwartału.

HOLDINGS w SPD Gold Trust (P: GLD) spadły o 0,2% do 1 000,26 ton we wtorek, najniższy poziom od 2020 r.

w innych metale szlachetnych, srebro był płasko o 23,88 USD za uncję, podczas gdy Platinum wynosił 0,3% i Palladium zyskał 0,5%.

.