Główne rządy Wydanie Crypto Update: Argentyna, Singapur, Indie i Japonia przez Dalandoin

Główne rządy Wydanie Crypto Update: Argentyna, Singapur, Indie i Japonia przez Dalandoin

Główne rządy Wydanie Crypto Update: Argentyna, Singapur, Indie i Japonia przez Dalandoin

Główne rządy Wydaj Crypto Update: Argentyna, Singapur, Indie i Japonii

Cryptourrence tworzą nagłówki na całym świecie, ze stałym strumieniem nowych rozwiązań pojawiających się na wielu kontynentach. Bank prywatny Singapur, DBS zaczął oferować pierwszy token bezpieczeństwa na wymianie Crypto. Sprawy górnicze Bitcoin wzrosły w Argentynie ze względu na obniżony koszt władzy w kraju południowoamerykańskim. Crypto i Defi gromadzą uwagę z odpowiednich względów i zapewniają dużą wygraną na rynku na dłuższą metę.

Cryptonii zyskało w tym roku na wiele wielkich powodów. Wiadomości o rozwoju i innowacji w sektorze na wielu kontynenty nigdy się nie kończą.

z kilkoma krajami ogłasza obecnie nowe waluty cyfrowe banku centralnego, rozwój przyjaznych dla środowiska procesów górniczych w toku, a kraje podnoszenia zakazów na kryptokuraliach i Blockchain, był bardzo dobry bieg dla Crypto do tej pory w 2021.

BDS Bank w Singapurze ma Niedawno utworzył partnerstwo z JP Morgan Chase (NYSE: JPM), aby rozwijać patior, nową platformę Blockchain, która mogłaby zakłócić tradycyjne systemy płatności.

Ostatnie wydarzenia w Crypto

Prawie każdy kontynent jest obecnie trafiony przez falę Crypto. W Argentynie, wydobycie Crypto wzniesiono wynikające z najnowszych dotacji mocy. Zjawisko wydobycia Crypto i Bitcoin wzrosło na całym świecie, ale z pewnością tańsze opłaty energetyczne Pomógł górnikom w Argentynie generuj więcej zysku.

argentyńczycy stwierdzili politykę rządową do ich korzyści, wykorzystując kryptokuralne do zabezpieczenia przed inflacją i dewaluacje walut między innymi.

Banku prywatnego Singapuru oraz największy bank w Azji Południowo-Wschodniej, DBS, zwiniętą “Bond Cyfrowy” DBS, który jest pierwszym tokenem bezpieczeństwa oferującym na wymianie Crypto.

Obligacje cyfrowe jest wycenione na 11,37 mln USD, zapewniając sześciomiesięczną tenor z szybkością kuponu 0,6%. Jak stoi, DBS jest jedynym book-biegaczym dla takich transakcji.

Siedzib ENG-KWOK, szef rynków kapitałowych dla DBS Banku, stwierdzono, że obligacji cyfrowej “cementy naszej zdolności do zapewnienia zintegrowanych rozwiązań w łańcuchu wartości cyfrowej aktywów, od rozpoczęcia transakcji do tokenizacji, aukcji, handlu i opieki, które w Turn Otwiera drzwi do więcej Stos na DDEX “. Obligacja zawarta raczej na pokładzie 10 000 $ niż zwykłe 250 000 USD oczekiwane od wiązań hurtowych.

na flipside

Niestety, nie było wyłącznie dobrych wiadomości dotyczących kryptokurburów i aktywów cyfrowych, jak władze japońskie wydały formalne ostrzeżenie dla BYBIT w wyniku kwestii rejestracyjnych. Wartość kryptokurburów nie jest tak obiecująca, jak wcześniej w tym roku pomimo rozwój i ulepszeń, które nadal się manifestują. May Main Market Cipp widział Bitcoin Fall Blisko Marka 30K $, który widział targ Crypto stracić miliardy

Indie potwierdza windę na Crypto Bans

Indii Banku Centralnego, RBI mówi, że jego poprzedni zakaz Cryptourrenk nie jest już ważny, po tym, jak został obalony według sądów i poprosił banki, aby przestać ją odwołać, gdy zajmuje się kryptokurburstwami.

Sąd Najwyższy orzeczenie w marcu 2020 r. Wyraźnie stwierdził, że zakaz Cryptpointies nie był ważny. Jednak pomimo Banki nadal odrzuciły transakcje cryptourrency, cytując poprzedni zakaz RBI jako uzasadnienia.

banków nawet poszedł do ostrzeżenia klientów, aby nie wykorzystać swoich kont transakcji związanych z Crypto. RBI poprosiła, aby banki zaprzestały notowania pierwszego zakazu, a zamiast tego zachęciły ich do użycia należy stosować due diligence podczas obchodzenia się z kryptokurencją.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów do dalek 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się tylko 1 kliknięcie.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin