Funt szterling Dolar kanadyjski (GBP/CAD) kurs wymiany przed Brexit & quot

Funt szterling Dolar kanadyjski (GBP/CAD) kurs wymiany przed Brexit "sensowne głosowanie"

Funt szterling Dolar kanadyjski (GBP/CAD) kurs wymiany przed Brexit & quot

Funt szterling Dolar kanadyjski (GBP/CAD) kurs wymiany pozostał wyciszony i parowanie jest obecnie obrotu na około CA $1.6923.

Funt pozostał płaski pod koniec tygodnia po Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej zgodził się na nowe porozumienie Brexit wycofania.

Sterling pozostał pod presją, ponieważ Boris Johnson nadal musi zapewnić poparcie Parlamentu, gdy Izba Gmin siedzi w sobotę na kolejny “znaczący głos”.

Premier nalegał, że jest “bardzo przekonany”, że deputowani z powrotem jego Brexit czynienia jutro pomimo pozycji Demokratycznej Partii Unionist (DUP).

Komentując to, dyrektor generalny działu badawczego w Gaitame.com Research Institute, Takuya Kanda powiedziała:

“Zakładając, że wyklarujemy parlamentarną przeszkodę, Funt ma możliwość dalszego wzrostu, ponieważ istnieje wiele szortów, które można rozbić.

“Ale po tym, ludzie zaczną kwestionować, czy to jest naprawdę dobre dla gospodarki Wielkiej Brytanii, a dalsze zyski w Sterling może stać się trudne.”

Ceny ropy naftowej Slump jako PKB Chin spada do najsłabszego poziomu w pobliżu 30 lat
Ceny ropy naftowej w piątek wzrosły z powodu zwiększonego zapotrzebowania na popyt po tym, jak największy na świecie importer ropy naftowej poniósł z najsłabszego kwartału wzrostu gospodarczego w blisko trzech dekad.

Niższe ceny ropy naftowej pozostawiły wrażliwe na olej “Loonie” pod ciśnieniem w trakcie tygodnia.

Ponieważ spór handlowy między Chinami a Stanami Zjednoczonymi przeciągał się przez ponad rok, a produkcja fabryczna uległa złagodzonym, PKB w Chinach w Q3 zmniejszył się do 27 i pół roku niskiego wzrostu o 6%.

Komentując to, OANDA starszy analityk rynku Azji i Pacyfiku, Jeffrey Halley powiedział:

“Dru[China]k PKB waży krótkoterminowe nastroje i widzieliśmy, że regionalne rynki giełdowe i kontrakty naftowe są niższe.”

Dalsze ciśnienie w dół pochodzi z amerykańskich zapasów ropy naftowej wyskoczył w zeszłym tygodniu, jak produkcja rafinerii spadł do dwóch lat niskie.

W nocie naukowej, ANZ Research powiedział w nocie:

“Obawy o bardziej miękki wzrost popytu na ropę naftową oraz wątpliwości co do zdolności OPEC do zrównoważenia rynku od obecnego tempa produkcji będą miały kluczowe znaczenie dla cen w perspektywie krótkoterminowej”.

Dolar kanadyjski (CAD) lewy płaski jak Kanada dodaje 28 200 miejsc pracy do gospodarki
Canadian Dollar pozostał wyciszony w piątek rano po dostawcy listy płac ADP wykazały, że Kanada tylko dodał 28 200 miejsc pracy do gospodarki we wrześniu.

Wzrost zatrudnienia prowadził sektor handlu, transportu i sektora użyteczności publicznej, komentując dane, VP i współszef ADP Research Institute, AHU Yildirmaz powiedział:

“Bardziej miękki przyrost września odzwierciedla wzrost zatrudnienia w handlu, transporcie i użyteczności publicznej” w połączeniu z usługami profesjonalnymi/biznesowymi.

“Podczas gdy większość gałęzi przemysłu dostrzegł niewielkie ulepszenia, budowa i informacja zauważyłam zauważalne spadek.”

Tymczasem dane sierpnia został zwyżkowo poprawione z 49 300 do 109 900, które prawdopodobnie ograniczone straty dla “Loonie”.

Funt kanadyjski Dolar perspektywy: czy GBP Plummet po PM “sensowne głosowanie”?
Patrząc w przyszłość do tego wieczoru, Dolar kanadyjski (CAD) może slajdów z funta (GBP) po wystąpieniu z Banku Kanady (BoC) Zastępca gubernatora Timothy Lane.

Jeśli Lane wspomina politykę pieniężną, a jego ton jest zbyt Gołębiej może tłumić sentyment w “Loonie”.

Tymczasem jest prawdopodobne, Brexit będzie głównym katalizatorem ruchu Sterling jak UK hurtles bliżej do 31 października terminu.

Jeśli deputowani głosowania przeciwko czynienia premiera podczas sobotniego “znaczący głos”, jest prawdopodobne, że będzie to zrekompensować Gołębiej BOC i spowodować Funt kanadyjski Dolar (GBP/CAD) kurs wymiany do Slump.