Funt szterling do euro Exchange rate Outlook Zachmurzył przez wątpliwości Brexit

Funt szterling do euro Exchange rate Outlook Zachmurzył przez wątpliwości Brexit Deal wsparcie

Funt szterling do euro Exchange rate Outlook Zachmurzył przez wątpliwości Brexit

Wczoraj był bardzo wrażeń jeden dla rynków Forex i Funt szterling do euro (GBP/EUR) kurs walutowy, jak Wielka Brytania i UE ogłosiła, że zgodziły się na nową umowę Brexit w czasie na szczyt UE.

Ruch GBP/EUR był bardzo zmienny i mieszany przez cały dzień. GBP/EUR krótko dotknął 5-miesięcznym najlepszym z 1,1633, gdy transakcja została potwierdzona, ale para szybko ponownie traktowane z powodu obaw o to, jak popularny jest transakcja.

W czasie pisania w piątek rano, GBP/EUR jest trendy w pobliżu poziomu 1,1565.

O ile nie ma nadziei na kontrakt przechodzi upadku w pewnym momencie dzisiaj, GBP/EUR jest na dobrej drodze do końca tygodnia około Cent powyżej tygodnia otwarcia poziomów 1,1463.

Funt (GBP) kursy walut wracają z najlepszych poziomów wśród obaw parlamentu brytyjskiego
Z zaledwie tygodni, aby przejść do obecnego 31 października terminu Brexit, Wielkiej Brytanii i UE w końcu zgodził się na nowy Brexit czynienia wczoraj.

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson i przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zarówno pojawił się szczęśliwy i pewny siebie z transakcji i to krótko doprowadziło do gwałtowny wzrost popytu na funt.

Jednak prawdziwa Bitwa o transakcję może jeszcze wyprzedzić. Umowa wynegocjowana przez poprzedni rząd Theresa May został zablokowany trzy razy w Parlamencie brytyjskim, i istnieją obawy, że ta nowa sprawa jest jeszcze mniej do zaakceptowania przez posłów.

Opozycji partia pracy już powiedział, że będzie sprzeciwić się transakcji w nadchodzącym głosowaniu parlamentarnym w sobotę.

Co więcej, rząd nie wydaje się, aby zdobyć Irlandii Północnej DUP party na pokładzie. DUP był kluczowym sojusznikiem w pomaganiu rządowi w osiągnięciu większości parlamentarnej w ostatnich latach.

Przewodniczący Komisji Europejskiej Juncker powiedział, że UE nie planuje przyznania Wielkiej Brytanii innego rozszerzenia procesu Brexit. Jednak, jeśli transakcja jest zablokowana w sobotę, że może się zmienić.

Euro (EUR) kursy wymiany brak wsparcia, napędzany przez rywali
Dla euro (EUR), z drugiej strony, nie było ogromnie wrażeń tydzień. Najnowsze dane dotyczące strefy euro nadal wskazują, że gospodarka bloku cierpi na spowolnienie, zwłaszcza w niemieckiej gospodarce.

Dane dotyczące inflacji w strefie euro spadły z prognoz, a produkcja budowlana również była słabsza niż oczekiwano. Ogólnie inwestorzy wciąż mają niewiele powodów, by być optymistami w zakresie perspektyw ekonomicznych strefy euro.

Mimo to, euro orzekł, lekko w stosunku do funta.

Jako że w strefie euro będzie miało wpływ również Brexit, ogłoszenie umowy Brexit również poparło tę walutę. To stało się łatwiejsze dla euro wcisnąć Funt niższe w czasach słabość funta.

Dolar amerykański (USD), który jest największym konkurentem walutowym w euro, widział również regularną słabość w ostatnich sesjach.

Funt do euro (GBP/EUR) kurs wymiany Outlook czeka na głosowanie Brexit parlamentu brytyjskiego
Osiągnięto nowy kontrakt Brexit, ale nadal musi przejść przez Parlament Wielkiej Brytanii na miękkie Brexit się stało. Na razie, analitycy nie są bardzo nadzieję na swoje szanse.

Rząd nie ma poparcia dla kluczowych sojuszników w DUP party, i nie ma spekulacji, że niektórzy członkowie rządu Partii Konserwatywnej może również głosować przeciwko transakcji.

Bez tego wsparcia nie mówiąc już o wsparciu partii opozycyjnych, rząd mógłby być bardzo krótki z większością, którą musi przekazać transakcję przez Parlament w sobotę.

Podczas przekazywania transakcji jest już postrzegane jako dość mało prawdopodobne, Funt może być nadal w za duże straty, gdy rynki ponownie w poniedziałek. Doprowadziłoby to do nowej niepewności mniejszej niż dwa tygodnie przed dniem 31 października.

Jeśli rząd Zjednoczonego Królestwa próbuje dążyć do nie-Deal Brexit w tym scenariuszu, Funt może spaść jeszcze bardziej.

Z Brexit w centrum uwagi, euro nie może wpływać na GBP/EUR perspektywy zbyt wiele w nadchodzących sesjach. W przyszłym tygodniu strefa euro PMIs mogłaby wzmocnić perspektywy w Eurosystemie i nieznacznie rozważyć kurs funta do euro (GBP/EUR), jeśli jednak zaimponują.