Freelancerzy i blokchain. Rozwiązanie jest wreszcie tutaj przez Dalandoin

Freelancerzy i blokchain. Rozwiązanie jest wreszcie tutaj przez Dalandoin

Freelancerzy i blokchain. Rozwiązanie jest wreszcie tutaj przez Dalandoin

Freelancerów i Blockchain. Rozwiązanie jest wreszcie tutaj

, które nie chciało być ich własnym szefem przynajmniej raz w życiu? Większość freelancerów dąży do pracy, gdy lubią z dowolnego miejsca, gdzie chcą i otrzymują zapłatę w preferowanej walucie. Przy zdecentralizowanych metodach płatności, osoby prowadzące samozatrudnione osoby mogą cieszyć się jeszcze większą swobodą i elastycznością w okresie pracy.

To nie tylko freelancerzy, którzy wybierają Crypto zamiast pieniędzy Fiat. Entuzjaści Blockchain również szukają sposobów na zwiększenie ich stosu Crypto. Niektórzy zdecydują się konwertować oszczędności w aktywa cyfrowe, podczas gdy inni szukają pracy, które płacą w Crypto. To wtedy, gdy platformy wyszukiwania pracy zasilane przez Blockchain są przydatne.

Freelancation na Blockchain Technology

Wzrasta liczba zdecentralizowanych platform pracy, a wiele opcji do wyboru. Wywiadliśmy z dwoma freelancerami i przedstawicielem Od Laborx, aby zobaczyć korzyści pracy z innym systemem płatności niż większość.

Lukas Merville, udany freelancer z Kanady, najwyżej oceniany na Laborx, dzieli swoje doświadczenie w pracy na platformie:

“Laborx jest moim pierwszym doświadczeniem pracującym jako freelancer na witrynie poszukiwacza pracy w blokach. W Na początku 2020 r., Podczas pandemii musiałem znaleźć sposób na wygenerowanie przychodów z domu. natknąłem się na Laborx, stworzyłem profil i otrzymałem oferty niemal natychmiast. Znałam Crypto, więc dla mnie adopcja była natychmiastowa. Od tego czasu nie spojrzałem wstecz. Laborx to bezpieczna platforma, która obsługuje płatności genialnie. ” Inny użytkownik, Isreal Ufumaka – wysoko uważany za freelancer, który wybrał Laborx na innych platformach freelanckich – powiedział, że to z powodu wyższych dochodów przy otrzymaniu płatności Crypto:

“Byłem na Anytask, Fiverr, i UPWORK (NASDAQ: UPWK). Przełączyłem się na Laborx, ponieważ szukałem lepszego źródła dochodów jako freelancer. Wolę zapłacić w Crypto, ponieważ jest proste i łatwe, a opłaty, jak na Skrill i inne platformy, są wyeliminowane. Również mogę zainwestować moje wynagrodzenie, handlują je lub stawiającymi. ” Alexandra Kugusheva, Menedżer komunikacji z Laborx wyjaśnił Dalandoin, jak działa platforma.

Laborx to zdecentralizowana platforma freelancerów. Podobnie jak inne popularne miejsca pracy na żądanie, Laborx łączy klientów z freelancerów, ale w tym przypadku nie ma pośredników. Laborx jest hostowany na Blockchain Ethereum, dzięki czemu proces organizowania prac i opłaca się zarządzanie za pomocą inteligentnych kontraktów.

Interfejs użytkownika Laborx jest podobny do innych portali Freelance. Freelancerów mogą przesyłać koncerty, które oferują zadania stałych cen dla klientów do wykupienia PEG. Alternatywnie, klienci. Może opublikować swoje zadania, jeśli szukają czegoś konkretnego, a freelancerzy mogą przeglądać te możliwości i stosować się, jeśli ich umiejętności i doświadczenie mecz. Po przekazaniu funduszy przez klienta ponownie za pomocą inteligentnej kontraktu, freelancer może rozpocząć pracę, a jeśli zadanie zostanie zakończone zgodnie z wymaganiami, płatność jest wykonana automatycznie do swojego portfela Crypto.

Freelancerów wolą płacić w Crypto

dla każdego entuzjastów Crypto, otrzymując ich zasłużone wynagrodzenie w Crypto to duży plus. Jako duże instytucje, a także małe firmy, zaczynają przyjmować monety cyfrowe jako płatność, wybierając decentralizowaną metodę płatności staje się coraz bardziej popularne.

Kugusheva mówi, że istnieje kilka powodów, dla których freelancerzy mogą preferować Crypto zamiast Fiat Pieniądze za swoją pracę:

Globalne płatności – Crypto jest tanią drogą do wysyłania pieniędzy w dowolnym miejscu na świecie. Legacy finansowy System ładuje wysokie opłaty i nakłada na niskie kursy wymiany, które sprawiają, że płacąc mniejsze ilości pieniędzy bezekonomicznych. Otwartość – wielu freelancerów nie ma dostępu do konta bankowego lub są niedoceniane – w tym w tak zwanych krajach rozwiniętych, takich jak USA. Płatności Crypto pozwalają każdemu uzyskać dostęp do gospodarki GIG. Szybkość – Płatności można zobaczyć na Blockchain, gdy tylko są wykonane, i zazwyczaj potwierdzają całkowicie w ciągu kilku minut. Bezpieczeństwo – transakcje Crypto nie mogą być odwrócone lub zablokowane, co stanowi kluczowy problem dla osób płacących freelancerów lub podejmowanie prac niezależnych w niektórych krajach. Przezroczystość – Korzystanie z inteligentnych umów i płatności Crypto daje użytkownikom ufne, że środki zostaną uwolnione automatycznie i możliwość śledzenia, czy dokonano płatności. “Crypto obsługuje wszystkie moje potrzeby, więc nie mam potrzeby gotówki. Mogę zapłacić rachunki, mój czynsz i kupować artykuły spożywcze z Crypto. Bardzo rzadko otrzymuję płatny gotówką i kiedy robię, Natychmiast przekształciłem tę gotówkę w Crypto. Ten styl życia nie był możliwy kilka lat temu, ale adopcja przeszedł do punktu w niektórych krajach, które żyjące w ten sposób, wyłącznie z Crypto, jest w zasięgu prawie każdego, “Freelancer Lukas wyjaśnia.

freelancerów podzielili się głównymi korzyściami z otrzymywania płatności krypto: poziom przejrzystości interakcji i płatności nagranych na Blockchain, elastyczność do wyboru preferowanej kryptokrencji, aby uzyskać płatne, super szybkie, nieuregulowane płatności, możliwość otrzymania dużej sumy W przypadku projektów w jednej chwili bez dodatkowych opłat.

Przyszłość jest zdecentralizowana Freelance Platformy

, ponieważ Kugusheva wyjaśnia, zdecentralizowane platformy mają tę zaletę otwartego: nie ma strażników, ani pojedynczych punktów awarii, ponieważ są z scentralizowanych systemów. Oznacza to, że każdy może użyć Laborx, aby znaleźć pracę lub freelancer – nikt nie jest niesprawiedliwie lub arbitralnie wykluczone, co często jest problemem na konwencjonalnych portalach freelancer.

jako minusa ta otwartość może spowodować dużą liczbę słabych freelancerów i rejestracji klientów. Laborx zajmuje się tym problemem z zdecentralizowanym systemem reputacji. Biorąc pod uwagę informacje zwrotne użytkownika i transakcje płatnicze z poprzednich zadań odnotowanych na Blockchain, możliwe jest niezawodne ocenianie wszystkich użytkowników, ponieważ Blockchain nie może być manipulowany. To kolejna korzyść nad konwencjonalnymi stronami internetowymi Freelancer, które często cierpią z powodu fałszywych recenzji i użytkowników, którzy przesadzają swoje umiejętności i doświadczenie, aby zdobyć prace wyższej płacenia.

Freelancer Izrael dodał również, że niektóre główne wady obejmują wahania płatnicze za pomocą altkoinów, takich jak ETH i możliwość oszukania. Jednak Laborx obsługuje również stabilne monety, które usuwają ryzyko zmienności związane z monetami jak eth. Użytkownicy mają Wybór którego Crypto organizują jako płatność.

Laborx nie jest jedyną platformą freelancistą, która jest godna uwagi. Sieć Orbi ma jasną wizję przyszłości pracy. Spółka poszukuje “tworzenia lepszego, bardziej wydajnego i bezufnego środowiska na podstawie zweryfikowanych i niezmiennych danych”. ETHLANCE jest kolejnym doskonałym przykładem freelance platformy – ucieka z etrereum, jest wolny od sterowania zewnętrznym i ma 0% opłat serwisowych. Aby swobodę zapłacić w różnych walutach, Gitcoin może być kolejnym doskonałym wyborem dla freelancing.

Na flipside

niektóre blocchain zasilane witrynami freelancowani są tylko na wczesnym etapie i poświęcają czas na popularność. Platformy nadal brakuje użytkowników – zarówno freelancerów, jak i twórców pracy. Większość stron internetowych Crypto oferuje płatności w Ethereum lotny, ale łatwo wymieniać.

Dlaczego powinieneś obchodzić?

Blockchain-Powered Freelance Platformy mają na celu zmniejszenie lub wyeliminowanie opłat przetwórczych. Powoduje to, że klienci oszczędzają pieniądze i freelancerów zarabiają więcej. Podczas pracy dla Blockchain Freelancerzy mogą zapomnieć o wymianach walut, natychmiast otrzymują swoje pieniądze, wśród wielu korzystnych korzyści.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów do dalek 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się tylko 1 kliknięcie.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin