Flipside of Trading and Investing: Ludzie powodziują Kliniki Crypto Rehab przez Dalandoin

Flipside of Trading and Investing: Ludzie powodziują Kliniki Crypto Rehab przez Dalandoin

Flipside of Trading and Investing: Ludzie powodziują Kliniki Crypto Rehab przez Dalandoin

Flipside of Trading and Investing: Ludzie powodzili Crypto Rehab Clinics

CryptoCurrency otrzymał wiele twarzy w przeszłości, ale dopiero niedawno został powiązany z dodatkowym zamkiem Craig, centrum rehabilitacji mieszkalno centrum leczenia uzależnienia Crypto w ciągu ostatniego roku, ponieważ adopcja Crypto wznosiła się, nastąpiła dziesięciokrotnie wzrost dochodzeń w zakresie rehabilitacji kryptograficznej zmienność rynku Crypto była powiązana jako jeden z czynników przyczyniających się do rosnącej liczby uzależnionych

Cryptocentrencja była Poświęcony jako wiele rzeczy, w tym przyszłość finansów, ale nigdy nie była związana z niczym jako wyjątkowym uzależnieniem. Za nagłówkami o wartości szybowej wartości bitcoin i innych kryptos, nastąpił wzrost w uzależnieniom Crypto.

“Castle Craig Hospital zapewnia leczenie dla osób uzależnionych od obrotu, zakładów rozprzestrzeniających, i obrót kryptokurburów, takich jak bitcoin, ethereum, marszczyć i litecoin. ” Według Castle Craig, prywatny szpital w Peblesshire, Szkocji, liczba uzależnionych bitcoin przyznała wzrosła o więcej niż dziesięć razy w minionym roku.

Co to jest uzależnienie Crypto?

Początkowo założone w 1988 roku jako klinika rehabilitacji leku i alkoholu, Crown Craig zwrócił się do innych niekonwencjonalnych uzależnień, takich jak Uzależnienie Crypto.

Szpital, który potarza się jako pierwsze na świecie centrum leczenia uzależnień do Crypto, definiuje uzależnienie od Crypto jako kompulsywnego obrotu kryptokurburów i powiązanych działań z wynikającymi z negatywnych konsekwencji w życiu danej osoby.

Według szpitala, warunek, który jest bardziej powszechny u młodych dorosłych i nastolatków, zwłaszcza mężczyzn, jest bardzo podobny do uzależnienia od hazardu. Ponadto uzależnienie Crypto może zakłócić lub uszkodzić osobiste relacje i zajęcia rekreacyjne.

Jak ludzie otrzymują uzależnione od Crypto?

Według Tony Marini, terapeuta, który pracuje w Castle Craig,

“, często zaczynają się, ponieważ chcą kupić rzeczy z ciemnej sieci. Marini dodaje, że większość uzależnionych Crypto zaczyna się od okazjonalnego obrotu, a następnie częste wygrywa dopamowe pragnienia i marzenia o zdobywaniu milionów Funkcja opisana jako gonowanie. Podczas goni, że jeden handel, który pokryje wszystkie ich straty, ich straty gromadzą. Częściej niż nie, kończą handel i tracąc więcej niż mogą sobie pozwolić.

Crowo Crypto Uzależnienia

Crypto przemysł rośnie i ewoluuje w szybkim tempo, z większą ilością osób zainteresowanych aktywami cyfrowymi niż kiedykolwiek wcześniej. Zgłosiliśmy się w sierpniu, że adopcja Crypto wzrosła o ponad 880% w ciągu jednego roku. Część jego szybkiego przyjęcia była napędzana przez izolację blokady.

Ponadto, chociaż cryptourrence zostały reklamowane jako możliwe zamienniki dla tradycyjnych finansów, większość inwestorów z powrotem projekty z powodu możliwych zwrotów. Marini otwiera, że ​​skutki uzależnienia Crypto zaostrzają się przez lotny rynek kryptowy.

Widzieliśmy zysku bitcoin i straciliśmy ponad 10% w jednym dniu, BTC stracił aż 30% w wypadku rynkowym. Niektórzy handlowcy wygrali ogromne wygrane z tych ogromnych huśtawek aktywów cyfrowych.

Kiedy handlowcy doświadczają takich zwycięstw lub czytają o innych milionerach Crypto, może karmić pragnienie dopaminy i prowadzić cykl uzależnienia. Marini wyjaśnia ponadto, że istnieją poważne przypadki, gdzie Crypto Uzależnienie jest splecione z uzależnieniami lekowymi i alkoholowymi.

na flipside

Przewiduje się, że przyjęcie Crypto wzrastało wraz z wejściem głównych posiadaczy rynku z Likami PayPal (Nasdaq: Pypl), Visa (NYSE: V) i MasterCard (NYSE: MA) wyścigi W kierunku pełnej integracji, cryptourrendzy stają się bardziej dostępne

, co można zrobić?

Podobnie jak większość innych uzależnień, uzależnionych Crypto wolą nie mówić o ich stanie. Według Marini, dziewięć z 50 jego klientów zostało początkowo określane ze względu na ich uzależnienie od narkotyków lub alkoholu. Jednak ich leczenie odkryły inne uzależnienia, najwyżej uzależnienie od Crypto.

Pierwszy etap zarządzania uzależnieniem określa, że ​​istnieje, jak wiele uzależnionych będzie raczej żyć w zaprzeczeniu. Aby rozwiązać problem, Castle Craig stworzył kwestionariusz, który pomógł zdiagnozować uzależnienie od Crypto. Ty może go znaleźć tutaj.

Po diagnozie kluczowy ma kluczowe znaczenie, że szukają pomocy i pobytu z dala od Crypto Trading, aby uniknąć poniesienia większej liczby długów lub strat, aby palił ich uzależnienie.

Dlaczego powinieneś obchodzić?

Handel Crypto nie powinien być podchodzony jako Szybki schemat. Ponadto rosnące zainteresowanie uzależnieniem kryptograficznym i pojawiające się zagrożenia dla obywateli mogłyby służyć jako ostrożność do rządów rozwijających ramy kryptokurawowe na przyszłość.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide z Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów Dailycoin 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin