Evergrow Monety uderza ponad 117 tys. Posiadaczy Token, staje się najszybciej rozwijającym się Crypto BSC

Evergrow Monety uderza ponad 117 tys. Posiadaczy Token, staje się najszybciej rozwijającym się Crypto BSC

Evergrow Monety uderza ponad 117 tys. Posiadaczy Token, staje się najszybciej rozwijającym się Crypto BSC

Evergrow Coin uderza w ponad 117 tys. Posiadaczy Token, staje się najszybciej rozwijającym się Crypto

, staje się najszybciej rozwijającym się $ 30 mln USD w $ Busd jako nagrody, Evergrow przechodzi 117 000 uchwytów token. Evergrow już spalił 52,25% całkowitej dostaw. Posiadacze EGC zdobywają 8% nagrodę poprzez każdą transakcję w Busd.

Monety Evergrow stało się jednym z szybko rozwijających się kryptokurburów na obrzeżu inteligentnego łańcucha, ponieważ zmieniają się tokenomię defi z rewolucyjnymi inteligentnymi umowami. Evergrow uzyskał niedawno barierę 117 000 posiadaczy token po przyznaniu 30 milionów dolarów w Busd jako nagrody.

Po planach, aby zapewnić wzrost cen, Evergrow już spalił 52,25 procent całkowitej dostaw, co wynosi 1 000 000 000 000. Evergrow handlują o 0,00000078 USD na CoinmarketCap z 24-godzinną objętością handlową w wysokości 1,684,308 USD.

Ponadto każda transakcja w nagrodach Busd Evergrow Uchwyt na monety 8% nagrody, która niezwłocznie wypłacana portfel posiadacza. Cryptourencja może być obecnie zakupiona na następujących wymianach: Pancockswap (V2), bitmart, Coinsbit, ZT.C.

EVERGROW Tokenomics

Token EVERGROW Wciąż poprawia wartość, ponieważ każda transakcja między dwoma portfeli EKG, w tym transakcji zakupu lub sprzedaży na zdecentralizowanych wymianach, takich jak PancocesWap, opodatkowana jest za 14%.

Oprócz zysków kapitałowych EKG posiadaczy, otrzymują również 8% każdego zakupu, transferu lub sprzedaży transakcji w Busd, zapewniając im drugim źródłem dochodów. Nie tylko to, że 2% każdej transakcji jest wykorzystywane do strategicznego wykupu i oparzenia, co oznacza, że ​​zakupione żetony są trwale usuwane z obiegu rynkowego.

Zasadniczo 1% każdej transakcji przenosi się do portfela marketingowego, który służy do sfinansowania marketingu, użyteczności i rozwoju ekosystemu oraz społeczności Rozwój, umożliwiający rozszerzenie platformy i rozwijać.

EVERGROW zatrudnił również mechanizm anty-wielorybowy, który zapobiega dowolnym zamówieniem sprzedaży o wartości ponad 0,125 procent całkowitej dostawy EGC. Platformy takie jak Crater, platforma mediów społecznościowych na Twitterze, w której wpływowcy mogą oferować treści premium do ich publiczności, są częścią Evergrow Moneta Mapa Mapa. Oprócz Crater, Marketplace NFT i platformy pożyczkowe, a także gier bawiących do zarabiania i bilardów strzałowych, są ustawione do otwarcia w Q1 2022.

Kontynuuj czytanie na Coinquora