Evergrande zaczyna spłacić inwestorów produktów bogactwa z własnością przez Reuters

Evergrande zaczyna spłacić inwestorów produktów bogactwa z własnością przez Reuters

Evergrande zaczyna spłacić inwestorów produktów bogactwa z własnością przez Reuters

© Reuters. Zdjęcie: Wygląd zewnętrzny Widok Chiny Evergrande Center w Hong Kongu, Chiny 26 marca 2018. Reuters / Bobby Yip / Photo / Photo Photo Zdjęcie

Pekin (Reuters) -Cash-Batped Developer China Evergrande Group rozpoczął spłacanie inwestorów w swoim bogactwie Produkty zarządzające z nieruchomościami, jednostka głównej jednostki Hengda Real Estate Group CO Ltd.

EVERGRANDE, z ponad 300 miliardami dolarów w zobowiązaniach, znajduje się w throom o kryzysie płynności https://www.reuters.com/business/exclusive-china-eval-VE-lenders-Jeigh-up-loan-Losses-rolling-over -CrediT-2021-09-17, który opuścił wyścigi, aby zebrać fundusze, aby zapłacić wielu pożyczkodawcom i dostawcom. Ma płatność odsetek obligacji w czwartek w czwartek 83,5 mln USD.

Spółka powiedziała w Wechat Post Dated Sobota, że ​​inwestorzy zainteresowani wykupując produkty do zarządzania bogactwem dla aktywów fizycznych powinni skontaktować się z konsultantami lub wizytami lokalne biura.

Wiadomości finansowe Outlet Caixin zgłoszono w niedzielę, że szacuje 40 mld juanów (6 mld USD) w Evergrande Wealth Products jest wyjątkowe. Takie produkty są zazwyczaj przechowywane przez inwestorów detalicznych.

Szczegółowe metody płatności i szczegóły podlegają lokalnym warunkom, przedstawiciel obsługi klienta powiedział Reuters w niedzielę.

Według propozycji postrzeganej wcześniej przez Reuters, że Evergrande nie potwierdził, Inwestorzy produktu Management Wealth może wybierać spośród zniżkowych apartamentów, biurowych, powierzchni handlowych lub parkingów do spłaty.

Wcześniej w tym miesiącu, zapasowa giełda wykazała, że ​​Evergrande spłacił https://www.reuters.com/business/fitch-downgrades-China-vergrandees-Probiwalable-default-2021-09-08 219,5 mln juanów Zaległe długi związane z dostawcą SKSHU Farba CO Ltd w formie mieszkań w trzech niedokończonych projektach nieruchomości.

.

10 września 10, Evergrande przyniósł spłacić https://www.reuters.com/arcicle/china-VERGRANDE-DEBT-IDUSL1N2QC0Q9 Wszystkie produkty do zarządzania bogactwem jak najszybciej.

($ 1 = 6.4655 Chinese Yuan Renminbi)