Euro Zone Business Boom ryknął w sierpniu -PMI przez Reuters

Euro Zone Business Boom ryknął w sierpniu -PMI przez Reuters

Euro Zone Business Boom ryknął w sierpniu -PMI przez Reuters

© Reuters. Plik Photo: Personel Nosić maski ochronne na linii montażowej Volkswagen w Wolfsburg, Niemcy, 27 kwietnia 2020 Tylko zanurzanie się z dwoma lipcowymi wysokim tempem miesięcznym, jako szybki dysk szczepieniowy COVID-19 pozwolił większej liczbie firm do ponownego otwarcia i klientów, aby wyróżnić, pokazano ankietę.

Bez stałych zakłóceń łańcucha dostaw, aktywność mogłaby rozszerzyć szybciej, ale obawia się nowych szczepów CoronaVirus, mogą prowadzić do odnowionych ograniczeń nadal dentystycznych optymizmu.

IHS Markit’s Flash Composite Menedżerów Zakupów Zakupów, postrzegany jako przewodnik po zdrowiu gospodarczych, spadł do 59,5 w sierpniu od 60,2 w zeszłym miesiącu. Wyprzewa się 50-znakowy wzrost oddzielający od skurczu, ale po prostu nieśmiała oszacowania odpytywania przez 59,7.

“Euro Gospodarka strefowa ponownie strzela na wszystkie cylindry, ponieważ ponowne otwarcie miały oczekiwany pozytywny wpływ na wzrost. Obawy dotyczące wpływu wariantu Delta i niedoborów wejściowych pozostają, ale nie wykoleiły odbicia tak daleko, “powiedział Bert Colijn w ing.

zarówno usługi, jak i wskaźniki wytwarzania pozostały na terytorium wzrostu w Niemczech, potwierdza największą gospodarkę Europy była na Ścieżka odzyskiwania, wcześniejszy badanie.

Wzrost gospodarczy w Niemczech może przegapić projekcje w tym roku, a odrodzenie pandemii może umieścić nieoczekiwane obciążenie gospodarki jesienią, Bundesbank powiedział w raporcie miesięcznym w poniedziałek.

we Francji w poniedziałek.

we Francji , Druga największa gospodarka Blokowa, wzrost działalności gospodarczej spowolniła w porównaniu z lipcem, ale pozostała odporna, jako problemy z dostawami towarów i protokołów zdrowotnych CoVID-19 dotkniętych handlem.

, ale Britina’s Lockdown Bounce-Back-Back Spowolnił ostro, ponieważ firmy zmagały się z bezprecedensowymi niedoborami personelu i materiałów, chociaż mocne ciśnienia inflacyjne chłodzone.

“Ogólnie rzecz biorąc, August’s Flash Pmis podkreślenie dwóch kluczowych zagrożeń dla naszych prognoz. Po pierwsze, że ożywienie gospodarcze może spowolnić trochę szybciej niż myśleliśmy, stwarzając ryzyko w dół do naszego zdania, że ​​gospodarka powróci do swojego pandemii Poziom do października – powiedział Kieran Tompkins (NYSE: TMP) przy ekonomii kapitałowej.

“Second, że materiały i niedobory personelowe mogą karmić się w drugiej skutki rosnącego wzrostu płac, co oznacza, że ​​inflacja jest wyższa dłużej”.

rynków były niewystarczające przez dane PMI i były zamiast tego koncentruje się na obawach o wariancie Delta Humpering wzrostu, ponieważ inwestorzy zważyli ewentualną osi czasu do zwężania bodźcach monetarnych przed federalnym fotelu Rezerwy w Jerome Powel w Jackson Hole w tym tygodniu. [MKTS / Glob]

Praca COOST

firm Zwiększona zatrudnienie w strefie euro w bliskiej rejestrowym tempie, ale nadal nie były w stanie ukończyć całego nowego biznesu wchodzącego, budując zaległości pracy w trzeci najszybszym tempie w historii ankiety. Wskaźnik zatrudnienia złożonych w 56.1.

PMI obejmujące dominującą branżę serwisową Blokę do 59,7 z lipca 15-letnim wysokości 59,8. Ankiety Reuter przewidział 59,8.

Popyt zwolnił marginalnie od lipca – sugerując, że odbicie będzie kontynuowany – ale usługi oczekiwania biznesowego usługi, które działają optymizm o nadchodzącym roku, spadł do 68,6 z 69.1.

“Nadal widzimy potencjalne rozprzestrzenianie się bardziej zjadliwych wariantów wirusów i przedłużenie problemów z łańcuchem dostaw jako główne zagrożenia dla zdrowia gospodarczego” – powiedział Maddalena Martini w Oxford Economics.

“Dlatego poziom niepewności wokół prognozy pozostaje bardzo wysoki, ale nadal oczekujemy silnego ożywienia nad nadchodzącymi kwartałami. “

producentów miało kolejny solidny miesiąc, a ich PMI pozostały znacznie powyżej Market Breakeven na 61,5, choć poniżej 8 lipca 62,8 i 62.0 sondaż. Wyjście pomiarowe, które pasują do kompozytu PMI spadł do 59,2 z 61.1.

, ale opóźnienia dostarczania – Wskaźnik czasów dostawy był w pobliżu ankiety niski – ponownie odegrał kluczową rolę w jazie kosztów potrzebnych fabryk surowców. Wejście Indeks cen wynosił 87,3, choć w dół z lipca rekordu wysoki z 89,2.