EUR / USD ustawiony na więcej bólu jako EBC, aby pozostać gołębnikiem przez Investing.com

EUR / USD ustawiony na więcej bólu jako EBC, aby pozostać gołębnikiem przez Investing.com

EUR / USD ustawiony na więcej bólu jako EBC, aby pozostać gołębnikiem przez Investing.com

© Reuters.

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – Euro spadły do ​​ponad 16-miesięcznego kasy przeciwko Dolarowi poniedziałek i jest większy ból po przełamaniu kluczowych wsparcia wśród oczekiwań dla europejskich banków centralnych pozostać gołębi.

EUR / USD od 0,59% do 1,1383 USD.

w rozprawie w sprawie Komisji Parlamentu Europejskiego w sprawie spraw gospodarczych i monetarnych Prezydent ECB Christine Lagarde w poniedziałek powtórzył, że EBC nadal oczekuje, że inflacja pozostaje poniżej celu w średnim okresie i “bardzo mało prawdopodobne”, aby być kompatybilnym z podwyżkami stópami rok.

“Na razie przy zakupie władzy jest już ściśnięte przez wyższe rachunki energetyczne i paliwa, nieuzasadnione zaostrzenie warunków finansowania nie jest pożądane, i reprezentuje nieuzasadniony z głębi na ożywienie,” powiedział Lagarde.

Komentarze przyszły wśród rosnących obaw, że Europejczycy Gospodarka Unii mogłaby cierpieć, ponieważ części Europy, w tym w Holandii i Austrii powróciły do ​​częściowych blokad, aby ograniczyć gwałtowny wzrost przypadków Covid.

Niemcy, najbardziej produktywny naród UE jest podobno ustanowiony w celu zaplanowania narodowych ograniczeń dla nieprzekształconych.

“Nowe obloty w Europie Obawy wzrostu paliwa” Commerzbank powiedział, po zauważeniu ryzyka dalszego minusu jako podstawy testowania EUR / USD / USD w wysokości 1.1420 USD przed złamaniem niższe.

Inni zgadzają się i zobacz EUR / USD Spadek do 1,13 USD Na koniec listopada.

Najnowsze dane pozycjonowania sugerują jednak, że handlowcy stawiają się na niektórych wytchnieniu dla jednej waluty po przycinaniu ich zakładów niedźwiedziowych.

Spekulacyjny Zakłady przeciwko euro spadły do ​​pięciotygodniowych niskich, z pozycją netto na otwartym interesie odbijając się dalej i flirtuje z dodatnim terytorium, zgodnie z raportem Komisji Futures Commodity Commissing Commissioning dla tygodnia zakończonych listopada 2.