Ethereum strzela przeszłości $1,400, ustawia nowy cały czas wysoki Przez BTC Peers

Ethereum strzela przeszłości $1,400, ustawia nowy cały czas wysoki Przez BTC Peers

Ethereum strzela przeszłości $1,400, ustawia nowy cały czas wysoki Przez BTC Peers

Ethereum strzela przeszłości 1400 dolarów, ustawia nowy cały czas wysoki

Po trzech latach oczekiwania, Ether w końcu złamał poprzedni wszechczasów wysoki 1420 dolarów na niektórych głównych giełdach. Druga co do wielkości kryptowaluta pod wpływem kapitalizacji rynkowej przekroczyła dziś poziom 1400 USD, ostatecznie ustanawiając nowy wysoki poziom 1438 USD.

Wcześniej w tym miesiącu, Ether zasugerował możliwy rajd do nowych wzlotów. Zostało to przerwane przez krótką korektę rynkową wywołaną przez Bitcoina, gdy spadł z 42 000 USD do zakresu 30 000 USD w zeszłym tygodniu. Jednak cena Etera wzrosła dziś o ponad 12%, spychając zasoby cyfrowe na nieznane terytoria.

Pod względem wyników od początku roku, Ether wyprzedził Bitcoin. Podczas gdy Ether zanotował 92% wzrost, Bitcoin wzrósł tylko o 27% w tym roku. Jest to wśród kilku prognoz, że Ethereum jest niedowartościowany i może osiągnąć 20.000 dolarów w bieżącym cyklu. Wolumeny handlowe Ethereum również przeszły paraboliczne, jak donosi BTC PEERS.

Podobnie jak Bitcoin, długoterminowa perspektywa Ethereum jest uparty. Może to wynikać z kroków podjętych w grudniu ubiegłego roku w celu poprawy funkcjonalności i skalowalności sieci. Ethereum zrobiło znaczący krok w kierunku poprawy swojej sieci 1 grudnia 2020 roku wraz z uruchomieniem Beacon Chain. Beacon Chain zainicjował przejście na algorytm wytyczania stawek, zastępujący górnictwo. Od tego czasu kwota ETH zablokowana w umowie o wytyczaniu wzrosła do aż 2,6 mln ETH.

Czytaj dalej na btc peers