Elrond uruchamia program motywacyjny o wartości 1,29 mld USD dla Maiar Dex przez Coinquora

Elrond uruchamia program motywacyjny o wartości 1,29 mld USD dla Maiar Dex przez Coinquora

Elrond uruchamia program motywacyjny o wartości 1,29 mld USD dla Maiar Dex przez Coinquora

Elrond uruchamia 1,29 mld USD Program motywacyjny Płynności dla Maiar DEX

Elrond ogłasza swój program motywacyjny 1 mld USD. Będzie to podnieść platformę MAIAR DEX Defi. Może to sprawia, że ​​zachęta jest największy program motywacyjny Defible.

High przepustowość Blockchain zdolna do skalowania poza 100 000 transakcji na sekundę przy niskich opóźnień i nieistotnych kosztach – Elrond, ma duże ogłoszenie. W szczególności uruchomienie programu motywacyjnego w wysokości 1 miliarda dolarów, aby podskoczyć uruchomienie platformy DEX DEX.

Aby podkreślić, jest to bardzo największy program motywacyjny Defible. Reprezentuje silny krok w kierunku popychania przyjęcia Defi poza istniejącymi granicami przestrzeni Crypto. Przede wszystkim ma nadzieję nacisnąć przyjęcie defi do głównego nurtu.

W szczególności zachęty zostaną denominowane w MEX – Kaiar Dex Governance i token użytkowy. Tak więc, 1,29 mld USD wartości żetonów MEX zostanie dystrybuowany do użytkowników Maiar DEX. Aby określić, będzie dla tych użytkowników, którzy zapewniają płynność w żetonach Egld, MEX i USTC. Bardziej, z 1,29 mld USD, 282 miliony dolarów wyjdzie w pierwszym miesiącu.

Co najważniejsze, program rozpoczyna się 19 listopada

CEO Elrond Network – Beniamin Mincu, mówi

, poprzez dystrybucję własności Maiar DEX do następnych miliardów użytkowników, leżąc fundament na prawdziwie globalny system finansowy, który jest dostępny dla wszystkich, wszędzie.

Inny interesujący Perk Oto, że inteligentne kontrakty zbudowane dla Maiarza DEX przeszły rygorystyczną kontrolę i formalną weryfikację przez weryfikację wykonawczej. W rzeczywistości platforma była testowana w serii zachorowanych zdarzeń publicznych, które zatwierdzały jego wydajność i zdolność do skalowania nawet w najtrudniejszych warunkach.

Ponadto, wszystko to w połączeniu z wysoce intuicyjną aplikacją Maiar, która umożliwia użytkownikom w pierwszym czasie, aby uzyskać bezpieczny portfel Crypto w mniej niż 1 minutę przy użyciu tylko numeru telefonu, wraz z przekonującym i łatwym w użyciu UX wymiany Maiar, zestawy Naprawdę potężny nowy standard dostosowany do adopcji Defi.

Sukces w pierwszym miesiącu plany przyspieszenia przyjęcia będą kontynuowane wraz z kontynuacją programu motywacyjnego skierowanego do użytkowników największych platform defibrygowych w ekosystemie. Użytkownicy te będą również w stanie ubiegać się o żetony MEX proporcjonalne do ich aktywności obejmującej produkty, takie jak Uniswap, zamień naleśnik lub Sushi Swap.

Kontynuuj czytanie na Coinquora