elf. Uroda vs. Revlon: Który zapas kosmetyczny jest lepszy kupić? Przez Stocknews.

elf. Uroda vs. Revlon: Który zapas kosmetyczny jest lepszy kupić? Przez Stocknews.

elf. Uroda vs. Revlon: Który zapas kosmetyczny jest lepszy kupić? Przez Stocknews.

© Reuters. elf. Uroda vs. Revlon: Który zapas kosmetyczny jest lepszy kupić?

wysiłków przedsiębiorstw kosmetycznych w celu opracowania naturalnych i wysokiej jakości produktów kosmetycznych oraz zwiększenia rynku rynkowych za pośrednictwem platform reklamowych i e-commerce pomógł branży pozostać na powierzchni wśród pandemii. Dzięki łagodzeniu ograniczeń podróży i rosnącej wydatków konsumentów, początkujących firm małych czapek w tej przestrzeni, E.L.F. Piękno (NYSE: ELF) i Revlon (REV), są dobrze umieszczone, aby dostarczyć solidne zwroty w nadchodzących miesiącach. Ale który z tych zapasów jest teraz lepszy? Przeczytaj więcej, aby znaleźć się out.e.l.f. Beauty, Inc. (ELF) i Revlon, Inc. (REV) to dwie widoczne firmy w branży kosmetycznej Global. ELF jest firmą kosmetyczną z wieloma marką, która oferuje kosmetyki bez okrucieństwa i produktów kosmetycznych na oczy, usta i produkty do pielęgnacji skóry twarzy. Ma kapitalizację rynkową w wysokości 1,61 mld USD. Z drugiej strony, z nakrętką rynkową 611,72 mln USD, REV produkuje, Rynki i sprzedaje produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne, które zawierają kosmetyki kolorów, kolorów włosów, narzędzi kosmetycznych, zapachów, pielęgnacji pielęgnacyjnych, deodorantów antyperspirantów i produktów kosmetycznych. Obie firmy sprzedają swoje produkty za pośrednictwem specjalistycznych sklepów kosmetyków, sprzedawców detalicznych, platform e-commerce i niezależnych dystrybutorów.

mandatów maskowych i ograniczenia dotyczące podróży doprowadziły do ​​przemysłu kosmetycznego świadkiem 8% rok do roku spadkowy w ubiegłym roku. Jednak przesunięcie konsumentów do produktów ekologicznych i nowych trendów kosmetycznych pomaga odbicie przemysłu w tym roku. Ponadto, zwiększona sprzedaż reklamy i handlu elektronicznego prowadzą wzrost branży.

rosnących wydatków konsumentów i wzrost ruchu stóp w sklepach z cegieł i zaprawy powinny prowadzić wzrost sprzedaży w branży ten sezon wakacyjny. Oczekuje się, że Global Cosmetics Rynek wzrośnie na 5,3% CAGR i osiągnie 463,50 mld USD do 2027 r. Tak, zarówno elf, jak i obr powinien skorzystać.

Kontynuuj czytanie na magazynach