Ekskluzywny: EPA, aby zachęcić mandatami biopaliwami USA poniżej 2020 poziomów, źródła twierdzą przez Reuters

Ekskluzywny: EPA, aby zachęcić mandatami biopaliwami USA poniżej 2020 poziomów, źródła twierdzą przez Reuters

Ekskluzywny: EPA, aby zachęcić mandatami biopaliwami USA poniżej 2020 poziomów, źródła twierdzą przez Reuters

© Reuters. Signage jest widoczne w siedzibie Agencji Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych (EPA) w Waszyngtonie, DC, US, 10 maja 2021. Reuters / Andrew Kelly / Pliki

przez Stephanie Kelly i Jarrett Renshaw

Nowy Jork (Reuters) – The Oczekuje się, że Agencja Ochrony Środowiska Ochrony Środowiska Zaleca się Białym Domu zmniejszającym federalny biopaliwo mający mandaty do 2021 do 2020 poziomów w tym, co byłby ciosem do branży biopaliw, dwa źródła zaznajomieni z materią w piątek. Oczekuje się, że

EPA ma również oddzielne zalecenie, aby zwiększyć mandaty mieszające 2022 powyżej poprzednich dwóch lat, zgodnie z źródłami, którzy mówił o stanie anonimowości.

W krótkim okresie Agencja chce obniżyć ilość biopaliw, że rafinerki są zobowiązani do mieszania się do paliwa Paliwa USA, ponieważ pandemia COVID-19 spadła zapotrzebowanie na paliwo. Ruch może być ryzykiem dla administracji prezydenta Joe Bidena, ponieważ niektórzy mogliby go zobaczyć jako faworyzowanie rafinerów ropy naftowej w branży biopaliw dolnych, nawet gdy administracja naciska przedsiębiorstwa w celu zmniejszenia emisji.

Oczekuje się, że EPA zaproponuje jednocześnie mandaty 2021 i 2022, tym dwa źródła. Propozycje mogłyby się zmienić podczas formalnego procesu przeglądu interagency.

EPA odmówił komentarza w tej sprawie.

W ramach Standardu Paliwa Nieruchomości W USA, rafinerki ropy naftowej muszą mieszać miliardy galonów biopaliw do mieszanki paliwowej lub kupować kredyty handlowe, znane jako kury, od tych, które to robią. Rafinerowanie mogą również mieć zastosowanie do zwolnień do mandatów, jeśli mogą udowodnić, że obowiązki wykonywałyby im szkodę finansową.

mandatów do 2021 r. Zostały już opóźnione o ponad pół roku z powodu pandemii.

Kurpin W ciągu ostatnich dwóch dni na spekulacji rynkowej otaczającej mandaty. Paliwo odnawialne (D6) Kredyty objęte 1,42 USD każdy w piątek, z 1,50 $ w poprzedniej sesji, powiedzieli handlowcy. Wcześniej w tym tygodniu kredyty handlowały powyżej 1,60 USD.

producentów biopaliw polegają na krajowym mandatu, aby uzyskać swoje produkty do rynku paliw USA. Cięcie mandatu zraniłby swój udział w rynku. Mandaty mają na celu zmniejszenie polegań z USA na importowanym oleju.

.