Dzień handlu dla początkujących

Dzień handlu dla początkujących

Dzień handlu dla początkujących

Do niedawna, dzień handlu był praktyką unikał przez Wall Street dużych chłopców. Dziś jest o wiele bardziej popularny i jest powszechną praktyką wśród ludzi w każdym wieku i środowisk finansowych handlu. Day Trading, jak sama nazwa wskazuje, jest, gdy kupujesz i sprzedajesz aktywa finansowe w ciągu dnia i rozwiązać wszystkie swoje otwarte pozycje przed zamknięciem rynku.

Głównym celem jest zwiększenie lub zmniejszenie szybkich zysków z każdej ceny, która wydarzy się w ciągu jednego dnia handlowego. Kiedy Giełda zamyka, wszystkie wiadomości, które mogą nosić później, na cenę otwarcia instrumentu finansowego, w następnym dniu handlowym. Z punktu widzenia strategicznego, Day-Trading sprowadza ryzyko straty z dnia na dzień ze względu na różnice między ceną początkową a ceną końcową. Akcje, opcje, kontrakty terminowe i waluty są najczęściej wymienianymi instrumentami finansowymi w danym dniu.

Najważniejszą rzeczą, że początkujący musi wiedzieć o Day-Trading jest to, że podczas gdy może to być bardzo opłacalne, jest to również bardzo ryzykowne. Współczesne Statystyki pokazują, że 70-90% wszystkich Daytrader cierpi na straty w Twoim rzemiośli. Statystyki te są prawie tak wysokie, jak związane z tym straty z hazardu i są wyraźnym wskaźnikiem, że handel jednodniowy nie jest przeznaczony dla amatorów, którzy mają nadzieję uderzyć go bogatym w krótkim okresie czasu.

Naprawdę, istnieje bardzo niewiele indywidualnych inwestorów, którzy potrzebują czasu, pieniędzy i osobowości, aby poradzić sobie z stratami z dnia handlu. Jeśli poważnie myślisz o zostaniu przedsiębiorcą dzień, Oto kilka podstawowych wskazówek na temat praktyki, które mogą pomóc połączyć: niezbędne środki. Zgodnie z prawem amerykańskim, musisz handlować co najmniej 25 000 USD w ciągu dnia (więcej niż 8 obrót w obie strony w jednym tygodniu kalendarzowym).

Aby handlować z obcej waluty w ciągu dnia, trzeba tylko kilkaset dolarów. Ze względu na niższy wymóg kapitałowy Start, może być mądry, aby rozpocząć handel walutami, jeśli jesteś początkujący. Ponadto, handel walutami jest również znacznie łatwiejsze niż handel akcjami, jak masz tylko stałą ilość walut, które można zdecydować się na handel. Straty łożysk. Większość nowych przedsiębiorców dzień ponieść straszne straty w ciągu pierwszych kilku miesięcy.

Tak więc wielu z was zrezygnować, zanim nawet zacząć zarabiać. Gdy jesteś na Day-Trading, będziesz mieć pewność, że jesteś tylko za pomocą pieniędzy, które są w stanie stracić. To bardzo zły pomysł, aby użyć pieniędzy, które są potrzebne do rzeczy, takich jak płatności hipotecznych, ubezpieczenie na życie lub codzienne koszty życia. Ogranicz straty.

Wśród największych powodów, dla których przedsiębiorcy dzień tracą pieniądze, ponieważ nie wiesz, jak ograniczyć straty. Nie ma konkretnej formuły dla kiedy i jak ograniczyć straty, ale być może ten scenariusz może pomóc w interpretacji, co normalnie się dzieje. Niedoświadczony przedsiębiorca kupuje czas i cena akcji zaczyna się spaść natychmiast. Przedsiębiorca dzień zdecyduje się poczekać, ponieważ jest przekonany, że cena wraca do góry. Cena akcji nadal zejdę w ciągu dnia, a przedsiębiorca dzień kopnięcia nie obniżyć straty wcześniej.

Po zamknięciu rynku, on zapewnia sobie, że nie ma sposobu, aby trzymać czas. Wieczorem, złe wieści są wyniesione z rynku akcji, powodując cenę otwarcia akcji spirali jeszcze bardziej. Nasz przedsiębiorca dzień jest teraz dobry interes mniej bogatszy niż byłby, gdyby miał obniżyć swoje straty, gdy czas zaczął upadać. Day-Trading nie jest taki sam jak inwestowanie. Handlarze dzień nie inwestują swoje pieniądze w instrumenty finansowe, przynajmniej nie w klasycznym sensie. Często sprawdzać zapasy, ceny poruszać się w górę lub w dół. Twoim celem jest jeździć na fali, i przenieść swoją pozycję przed trend zaczyna się w innym kierunku. Nie inwestujesz pieniędzy w firmie, ponieważ uważasz, że przyniesie to wartość. Day Trading nie jest hobby.

Profesjonalny dzień handlowców siedzieć na komputerach przez cały dzień i zobaczyć za wszelkie ruchy cenowe. Nie ma nic do relaksu lub oglądania zabawy, wahania cen i giełdowych cytowane.

Jeśli nie masz cierpliwości do niego, to prawdopodobnie lepiej znaleźć inny sposób dokonywania dodatkowych money.To zamożny przedsiębiorca dzień jest w żaden sposób bez wysiłku, ale jest to możliwe. Ta Rada nie miała na celu zniechęcać początkujących Daytrader w jakikolwiek sposób. Ale zanim zdecydujesz, czy to będzie w odpowiednim kierunku, starannie rozważyć, co zostało napisane tutaj. Day-Trading może być bardzo trudnym biznesem, i trzeba być przygotowanym na to, zarówno finansowo i psychicznie.