Duke Ellington School opóźnia teatr nazewnictwa po Dave Chappelle przez Reuters

Duke Ellington School opóźnia teatr nazewnictwa po Dave Chappelle przez Reuters

Duke Ellington School opóźnia teatr nazewnictwa po Dave Chappelle przez Reuters

© Reuters. Plik Foto: Ludzie uczestniczą w rajdzie na wsparcie Saldarse Pracownik Netflix TransGender “Wstań w Solidarności”, aby zaprotestować strumieniowanie nowej komedii Comediana Dave’a Chappelle’a, w Los Angeles, Kalifornia, US 2021. Reuters / Mario ANZ

przez Kanishka Singh

(Reuters) – Duke Ellington School of the Arts, w północno-zachodniej DC, powiedział, że odroczy zmiany nazwy swojego teatru po Dave Chappelle, jednym z najlepiej znanych absolwentów, aby angażować się z członkami szkoły, którzy podnieśli obawy o Najnowsza Netflix Komediana (NASDAQ: NFLX) komedia specjalna.

Impreza, pierwotnie zaplanowana na 23 listopada, została przeniesiona do 22 kwietnia, instytucja edukacyjna powiedział w oświadczeniu w piątek.

Najnowsza Netflix Comedy Special, “The bliżej”, była krytykowana przez niektórych, którzy widzieli go jako ośmieszeniem ludzi transpłciowych. Zwolennicy komika https://www.reuters.com/world/us/comedian-tave-chappelle-addresses-netflx-transgender-Coversy-full-first-2021-10-25 postrzegał go jako krzyk przeciwko Celuku.

dyrektora treści Netflix Ted Sarandos potwierdził prowokacyjny język Chappelle’a w “The Bliżej”, ale wcześniej, że nie przekroczył linii do podciągania przemocy.

“Dave jest artystą i działaczką i brawo w szkole poświęcają czas na rozwój kreatywnych i krytycznych myślicieli” Carla Sims, przedstawiciel dla Chappelle, powiedział w Waszyngtonie w piątek. “Popiera szkołę i wszelkie wysiłki, aby przyczynić się do otwarcia konwersacji a anulowanie”.

W swoim oświadczeniu, Duke Ellington School of the Arts opisała Chappelle jako jego “najbardziej wyróżniających absolwentów” i “ważnym liderem myśli”, dodając komik darowany osobiście podarowany lub podniesiony miliony dolarów, aby rozwiązać underfication w szkole.

“The bliżej – najbardziej oglądana komedia specjalna w historii Netflix, która zdobyła 96% oceny publiczności Na zgniłych pomidorach – wywołał krajową debatę wokół rasy, płci, seksualności i “anulowania kultury” “, powiedziała szkoła.

” Wierzymy również do przenoszenia naprzód z wydarzeniem, pierwotnie zaplanowanym na 23 listopada 2021, bez pierwszego adresowania pytań i wątpliwości od członków społeczności Elllton, byłoby nieodebraną okazją do momentu nauczalnego “, dodał

Instytucja powiedziała, że ​​nie wszyscy zostaną zaakceptowane lub powitanie punktu widzenia artysty, ale dodał, że odrzucił pojęcie że “kultura anulowania” jest zdrowa lub konstruktywna.

W zeszłym miesiącu dziesiątki osób protestowało w pobliżu głównej centrali Spółki strumieniowej nad najnowszą specjalną Netflix

.