Dow Futures Rise 300 PTS; Federalne spotkanie Rezerwowe w centrum uwagi przez Investing.com

Dow Futures Rise 300 PTS; Federalne spotkanie Rezerwowe w centrum uwagi przez Investing.com

Dow Futures Rise 300 PTS; Federalne spotkanie Rezerwowe w centrum uwagi przez Investing.com

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Zagady USA są widoczne otwarte ostro wyższe wtorki, odbijając się z głównego sesji sesji, przed rozpoczęciem najnowszego spotkania w zakresie rezerwy federalnej.

o 7:05 AM ET (1105 GMT) Umowa DOW wzrosła o 300 punktów lub 0,9%, S & P 500 Futures handlowało 35 punktów lub 0,9%, większe, podczas gdy NASDAQ 100 futures wspiął 120 punktów lub 0,8%.

Główne indeksy kapitałowe sprzedawane agresywnie poniedziałek, ważone przez obawy o zaraźliwość od chińskiej mienia Giant Chiny Evergrande Group (HK: 3333) Kryzys zadłużenia, trudności polityczne Otaczające przekazanie prezydenta Joe Bidenowego programu gospodarczego i utrzymującego kwestie COVID-19 – nie do Wspomnij o spotkaniu Fed.

Spotkanie polityki U. Banku Środkowego w USA rozpoczyna się później wtorek, a rynki będą szukać więcej informacji na temat planów rezyjnych w jego bondach pandemii-erze Program, kwartalne prognozy ekonomiczne i tzw. Działka, którą Fed używa do sygnalizowania jego perspektywy na ścieżkę stóp procentowych.

“Jest to całkiem bliskie połączenie, ale nie spodziewamy się, że mediana Dot Dist na pierwszą stawkę do zmiany od 2023 do 2022 r.” – powiedział analitycy, w notatce.

w korporacyjnych wiadomościach, Uber (NYSE: Uber ) będzie w centrum uwagi po tym, jak dyrektor wykonawczy był dokonywanie skorygowanego zysku po raz pierwszy w trzecim kwartale, poprawę w jego poprzednich wytycznych.

Drugowy Johnson & Johnson (NYSE: JNJ) powiedział, że jego strzał Booster Covid-19 jest 94% skuteczny, gdy podawano dwa miesiące po pierwszej dawce, podczas gdy pojawi się również zarobki z takich jak FedEx (NYSE: FDX), Adobe (NASDAQ: ADBE) i Autozone (NYSE: AZO).

Pozwolenia na budowę i startów obudowy Dane dla sierpnia są jedynymi danymi ekonomicznymi uwagą, zarówno z powodu 8:30 et.

Surowe ceny odbiły również wtorek, postęp Po kilku dniach strat po wskazaniu, że zakłócenia do surowej produkcji w Zatoce Zatoki USA Meksykańskiej będą trwać w przyszłym roku.

Royal Dutch Shell (LON: RDSA), największy producent oleju w regionie, powiedział poniedziałek, że produkcja z dwóch największych dziedzin nie zostanie wznowiona do pierwszego kwartału 2022 r., Biorąc pod uwagę szkody spowodowane przez Huragan Ida pod koniec sierpnia.

Inwestorzy skupiają się teraz na dantach dostaw ropy naftowej z Amerykańskiego Instytutu Petroleum później w sesji, aby uzyskać więcej informacji.

do 7:05 AM ET, U.S. Surowe futures handlowały o 1,1% wyższe na poziomie 70,91 USD za baryłkę, podczas gdy umowa Brent wzrosła o 0,9% do 74,59 USD. Obie umowy osudziły około 2% ostatniej sesji.

Dodatkowo, Gold Futures handlowały o 0,2% wyższe w wysokości 1,766.85 / OZ, podczas gdy EUR / USD w obrotu o 0,1% wyższy w 1.1735.

.