Dollar wznosi się jako federalne wskazówki Rezerwy w wczesnym zabiciu przez Investing.com

Dollar wznosi się jako federalne wskazówki Rezerwy w wczesnym zabiciu przez Investing.com

Dollar wznosi się jako federalne wskazówki Rezerwy w wczesnym zabiciu przez Investing.com

© Reuters. Przez Piotra Pielęgniarka

Investing.com – Dolar wzrósł we wczesnym handlu europejskim w czwartek, wspinanie się do dziewięciorzędowego wysokości po rezerwie federalnej uniósł możliwość rozpoczęcia odcinania bodźca monetarnego pandemii w tym roku.

o 2:55 am Et (0755 GMT), indeks dolara, który śledzi Greenback przed koszem sześciu innych walut, o 0,4% wyższe w 93.460 roku, tuż poniżej poziomu 93,517 osiągnięte wcześniej, najsilniejsze od początku listopada.

EUR / USD wynosił 0,3% niższe przy 1,1675 roku, spadając na obłączenia nie widziane od 20201 listopada, GBP / USD spadły o 0,4% do 1,3708, spada do czterotygodniowej niskiej, podczas gdy AUD / USD spadł o 0,6% do 0,7188, a poziom nie widziany od Nov. 5.

Protokół z lipca posiedzenia Polityki Rezerwy Federalnej zostały wydane w środę i wykazywało urzędnicy Fed, widzieli potencjał łagodzenia bodziecku w tym roku, jeśli gospodarka nadal się poprawiła zgodnie z oczekiwaniami, chociaż stan “znaczne dalsze postępy” w kierunku maksymalnego zatrudnienia nie zostało jeszcze spełnione.

To spotkanie Fed wystąpiło przed silnym lipcowym raportem płac niefarmowych, a we wszystkich prawdopodobieństwach cementu pogląd, że bank centralny zaprezentuje więcej szczegółów swojego planu zwężającego się w Sympozjum Jackson Hole pod koniec przyszłego tygodnia.

Przed nami cotygodniowa początkowe bezroboodporne dane są należne później w sesji i powinny potwierdzić stopniowo poprawić rynek pracy USA. Wskaźnik produkcji Filadelfii Fed dla sierpnia jest również zaplanowany na zwolnienie czwartek i oczekuje się, że pokazuje małą poprawę od lipca.

Dodatkowo, USD / JPY handlował o 0,3% wyższe do 110.06 i USD / CHF wzrósł 0,2% do 0,9186, a dolar również przewyższa japońskie jena i szwajcarskie franki po minutach Fed.

, które powiedzieli, te dwie waluty wykonywane silnie gdzie indziej w tym tygodniu, podkreślenie uporczywego popytu na raja wśród polityki Zawirowania w Afganistanie. EUR / CHF wynosi około 1% w tym tygodniu, podczas gdy EUR / JPY wynosi 0,8%.

Elswhere, USD / CNY handlował 0,2% w 0.6959, tuż przy trzech tygodniach wysokości, przed najnowszym spotkaniem w zakresie polityki banku centralnego Chin, zaplanowany na wczesny piątek.

Oczekuje się, że Bank Chin Ludowy ma utrzymanie stawki kredytowej oddziaływania na poziomie 16. przez 16. miesiąc, ale ten pogląd nie jest uniwersalnymi oznakami, ożywienie gospodarczemu kraju utrata pary.

.