Dollar w pobliżu jednego miesiąca nisko przed decyzją polityki RBA przez Investing.com

Dollar w pobliżu jednego miesiąca nisko przed decyzją polityki RBA przez Investing.com

Dollar w pobliżu jednego miesiąca nisko przed decyzją polityki RBA przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w dół w poniedziałek rano w Azji. Greenback otworzył naprzód ruchliwy tydzień, w tym najnowsze raport z pracy U.S. Australii (RBA) decyzja polityki Australii (RBA), tuż ponad miesiąc niska.

Wskaźnik dolara USA, który śledził Greenback przed koszem innych walut obniżonych 0,12% do 92.078 do 12:31 am Et (4:31 AM GMT). Indeks był prawie niezmieniony od piątku, gdy zanurzono tak niski jak 91,775 po raz pierwszy od Jun. 28.

Para USD / JPY utrzymywała stały o 109,69.

Para AUD / USD w dół 0,01% do 0,7344. RBA przekazuje decyzję polityczną we wtorek, gdy jest powszechnie oczekiwać, aby odwrócić swoją wcześniejszą decyzję o rozpoczęciu zwężania aktywów. Prawdopodobnie korzyści do zmiany taktyki RBA byłoby rozszerzone blokady w częściach kraju, z Brisbane najnowsze miasto Aby rozszerzyć jego blokadę, pierwotnie podniósł się do końca we wtorek, do co najmniej niedzieli. Sydney jest obecnie obecnie pod blokadą, która zostanie zaimplementowana przez co najmniej dziewięć tygodni do 28 sierpnia.

Para NZD / USD w dół 0,09% do 0,6967.

Para USD / CNY w górę 0,05% do 6.4644. Wskaźnik menedżerów Caixin Caixin Caixin (PMI), wydany wcześniej w ciągu dnia, był niższy niż oczekiwany 50,3 w lipcu. Produkcja i nieroduktywna PMIS na ten sam miesiąc, wydany w sobotę, wynosił odpowiednio 50,4 i 53,3.

Para GBP / USD wynosiła 0,01% do 1,3902 przed decyzją polityczną Banku w Anglii, należy wydać w czwartek.

Greenback spadł o 0,88% w poprzednim tygodniu, jego najgorszą wydajność od początku maja 2021. U.S. Federalny przewodniczący Jerome Powell ponownie powtórzył, że podwyżki stóp procentowych były “w dalszym ciągu”, a rynek pracy wciąż miał “niektóre Ziemia na pokrycie “przed bankiem centralnym mógł rozpocząć zasoby zwężające się, gdy przekazał decyzję o polityce karmionej w poprzednim tygodniu.

Sentymentów Powell zostało powtórzonych przez Fed Gubernator Lael Brainard, który w piątek powiedział: “Zatrudnienie ma pewną odległość do wyjazdu”.

Decyzja polityki Fed wręczyła miesiąc wcześniej, w czerwcu, zwiększał dolara na najwyższym poziomie od kwietnia 2021, ponieważ inwestorzy zakłady na aktywa zwężające się zacząć już 2021. Najnowsze dane z Komisji handlowej Commodity Futures i obliczenia przez Reuters wskazywali na długie pozycje dolarowe na najwyższym poziomie od początku marca 2020 r. W ciągu tygodnia do Jul. 27.

inwestorów przekracza swoją uwagę na najnowszy raport z USA, w tym płacę bezrobocia i stopy bezrobocia, Z powodu wydania w piątek.

“The U.S. Payrlls będzie ryzykiem wydarzenia markizy” Pepperstone Szef branży Chris Weston powiedział w notatce.

“Jeśli zobaczymy nieuchwych jeden milion utworzonych miejsc pracy, a następnie wzywa do zapowiedzi wrześniowego do zwężania programu zakupów aktywów, spowoduje podniecenie,” przemierzając dolara, podczas gdy druk o około 703 000 lub niższy będzie popychał walutę niższą, Uwaga dodana.

.