Dollar w górę, ale blisko dwutygodniowego upadku jako niepewność Fed Storowa kontynuuje przez Investing.com

Dollar w górę, ale blisko dwutygodniowego upadku jako niepewność Fed Storowa kontynuuje przez Investing.com

Dollar w górę, ale blisko dwutygodniowego upadku jako niepewność Fed Storowa kontynuuje przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar wzrósł we wtorek rano w Azji, ale pozostał w pobliżu dwutygodniowego upadku. Ruchy były głównie lekkie, jak sierpień rysuje do bliska, z najnowszymi raportami pracy U.S.S..

Wskaźnik dolara USA, który śledzi, że Greenback przed koszem innych walut z 0,01% do 92.662 do 22:28 PM ET (2:28 AM GMT).

Para USD / JPY w dół 0,05% do 109,87.

Para AUD / USD w dół 0,01% do 0,7293, po osiągnięciu o 0,7317 USD w ostatni piątek. Para NZD / USD wynosiła 0,38% do 0,7025.

Para USD / CNY w górę 0,04% do 6.4684. Chiny wydały niższe niż oczekiwano dane ekonomiczne wcześniej w ciągu dnia, z indeksem Managerów Zakupów Produkcyjnej (PMI) w 50.1 i spoza produkcji PMI o 47,5 w sierpniu. Offshore Chiński Yuan pozostał Blisko trzytygodniowe wysokości 6,4595 hit w piątek.

Para GBP / USD od 0,05% do 1,3765.

Greenback zagłębił niektóre straty po amerykańskim przewodniczących Rezerwy Federalnej Jerome Powell nie zapewnił harmonogramu aktywów, aby zaczynać się poza zasugerowaniem, że może rozpocząć się w 2021.

“Raport miejsc pracy, należny w piątek, będzie Następnym podświetleniem dało ostrość na stożkowaniu aktywów Fed. Silny czytanie zwiększy oczekiwania, że ​​Fed da rynki uprzedniego powiadomienia we wrześniu przed formalną decyzją w listopadzie “Daiwa Securities Starosist Yukio Ishizuki powiedział Reuterie.

Jednakże liczby, które są niższe niż oczekiwano, mogą opóźnić powiadomienie do listopada z formalną decyzją po miesiącu później.

W Europie wskaźnik cen konsumpcyjnych na sierpnia jest należny później w ciągu dnia. Euro sprzedał się o 1,1799 USD, w pobliżu trzech tygodni w poniedziałku wysoki 1,1810 $, wcześniej w sesji azjatyckiej.

Tymczasem dolar kanadyjski był w CAD1.2610, po uderzeniu w dwa tygodnie wysoko w poniedziałek, ponieważ silne ceny ropy doprowadziły do ​​szerszego niż oczekiwanego kanadyjskiego konta bieżącego. Ceny ropy naftowej, z kolei wspiął się do trzech tygodni, z ponownym uruchomieniem terminów dla platform, rafinerii i rurociągów w wybrzeżu Zatoki USA pozostały niepewnej po huraganie Ida blew przez region w weekend.

.