Dollar w górę, w miesiącu niskim przeciwko jenom, jak inwestorzy czekają na dane inflacyjne US Investing.com

Dollar w górę, w miesiącu niskim przeciwko jenom, jak inwestorzy czekają na dane inflacyjne US Investing.com

Dollar w górę, w miesiącu niskim przeciwko jenom, jak inwestorzy czekają na dane inflacyjne US Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w środę rano w Azji po trzydniowej stracie i był blisko jednego miesiąca niskiego przeciwko jeniu. Inwestorzy czekają teraz najnowsze dane inflacyjne USA, które mogłyby dostarczyć wskazówkę do harmonogramu Rezerwy Federalnej USA w celu podwyższonego stopy procentowych.

Futures wskaźnika Dolaru USA, które śledzą Greenback przed koszem innych walut w górę 0,08% do 94,032 przez 11:54 PM ET (4:54 AM GMT).

USD / JPY Para w dół 0,02% do 112,82.

Para AUD / USD obrócona 0,11% do 0,7367 i para NZD / USD opadła na 0,20% do 0,7111.

Para USD / CNY w górę 0,03% do 6.3934. Chińskie dane wydane wcześniej w ciągu dnia wykazały, że wskaźnik cen konsumpcyjnych (CPI) wzrosła o 0,7% miesiąca miesiąca i 1,5% rok do roku w październiku. Indeks cen producentów (PPI) wzrósł o 13,5% rok do roku.

. Para GBP / USD wynosiła 0,02% do 1,3557.

Wtorkowych danych wykazały, że U.S. PPI wzrosła o 0,6% miesięcy miesięcznie i 8,6% rok do roku w październiku. Rdzeń PPI wzrosła o 0,4% miesiąca miesiąca, a rysunek CPI jest zobowiązany później w ciągu dnia.

“Będziemy musieli zobaczyć druk o 0,8% miesiąca miesiąc, aby zobaczyć wskaźnik dolara z góry z zakresu 94,50,” Pepperstone Head of Research Chris Weston powiedział w notatce. Podczas gdy dolar ten trenuje się niż jen, “Jeśli nas CPI pojawia się gorąco, stwarza ryzyko spodenki USD / JPY”, dodał Weston.

w bieżącym debacie, gdy Fed Highe Hike Stopy odsetkowe, St. Louis Fed Prezydent Jamesa Bullard Noted Corporate Cence Power i już ma już ołówkowy w dwóch podwyżkach stóp procentowych w 2022. Z drugiej strony San Francisco Fed Prezydent Mary Daly, spodziewa się, że inflacja “popping” wzrok do ustępu w 2022 r .

. Prezydent U. Uważa się, że gościnny wybór i “Możliwa nominacja Brainarda jako krzesło Fed jest odprowadza się w dolara”, powiedzieli analitycy Westpac w notatce.

“w przeciwnym razie, podstawowy obraz pozostaje nośnik dolara,” dodana uwaga.

w kryptonii, Bitcoin sprzedał się około 67 000 $, niedaleko od rekordu wysokiego 68.564.40 trafienia we wtorek.

.