Dollar w dół, w pobliżu ostatnich upadków przed nami i danych ekonomicznych przez inwestycje

Dollar w dół, w pobliżu ostatnich upadków przed nami i danych ekonomicznych przez inwestycje

Dollar w dół, w pobliżu ostatnich upadków przed nami i danych ekonomicznych przez inwestycje

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – dolar był w dół, pozostając w pobliżu ostatnich upadków w środę rano w Azji. Lepsze niż oczekiwano dane dotyczące zatrudnienia w Nowej Zelandii podniosły oczekiwania na podwyżki stóp procentowych, podczas gdy dane o zadań U.S. Dane dotyczące pracy w całym tygodniu mogą wskazywać harmonogram rezerwy federalnej USA na ten sam.

Indeks dolara USA, który śledził Greenback przed koszem innych walut w dół 0,08% do 92.017 przez 1:38 AM ET (5:38 AM GMT).

Para USD / JPY została wściekła 0,01% do 109.06, z indeksem menedżerów zakupów usług japońskich (PMI) na lipca na poziomie 47,4.

Para AUD / USD w górę 0,07% do 0,7399, a para NZD / USD wynosiła 0,54% do 0,7052. W Nowej Zelandii zmiana zatrudnienia wzrosła o 1% kwartał kwartału w drugim kwartale 2021 r., Podczas gdy stopa bezrobocia była niższa niż oczekiwana 4%.

. “Lodowaliśmy pełne zatrudnienie, a gospodarka staje się dość przegrzana”, powiedzieli, że Anz Analicy Reuterowie, którzy spodziewali się 25 punktów podstawowych stóp procentowych od rezerwy Banku Nowej Zelandii w sierpniu, październik, listopad, lutym i może nieść Nowa Zelandia Dolar wskaźniki od 0,25% obrotowe do 1,5% do połowy 2022 roku.

USD / CNY para obniża 0,15% do 6.4605. Chin prywatny sektor Caixin Services PMI, wydany wcześniej w ciągu dnia, wynosił 54,9 lipca, wyższy niż 50,3 figura z poprzedniego miesiąca.

Para GBP / USD wynosiła 0,09% do 1,3926.

W USA, ADP Niezrównana zmiana zatrudnienia na lipiec Markit kompozytowa PMI, usługi PMI i Instytut Zarządzania Dostawami (ISM) Non-Manufacturing PMI są należne później w ciągu dnia. Najnowsze raport z pracy w USA, w tym płaca niemorologiczne, jest również należny w piątek.

Dane mogą pomóc inwestorom ocenić Fed’s Oś czasu dla podwyżek stóp procentowych i zwężających się zasobów. Jednak dolar wślizgnął się teraz ponad 1% od 15-tygodniowego szczytu, który trafił na dwa tygodnie temu, ponieważ inwestorzy kwestionują siłę i szybkość globalnego ożywienia gospodarczego.

“Big Dollar Picture jest taki, że istnieje pullback w oczekiwanych oczekiwań wędrówek, a my widzieliśmy głowę dolara amerykańskiego na południe,” z koncentracją teraz na stawkach Dane dotyczące pracy, National Australia Bank (OTC: Nabzy) Starszy strateg Rodrigo Catril powiedział Reuters.

“Wszyscy widzieliśmy postępy na rynku pracy, ale pytanie brzmi, ile jest wystarczająco dobrego”, dodał. Jednak osiągnięcie celu Fed dla tego wzrostu może zająć kilka kolejnych miesięcy.

Waluty Safe-Haven skorzystały z słabszego dolara, ponieważ obawy dotyczące liczby przypadków COVID-19 pozostają na całym świecie. Japoński jen zyskał około 2,5% w stosunku do dolara w miesiącu i dotykając Najwyższy od końca maja w poprzedniej sesji po upadku od początku 2021.

Kolejnym punktem centralnym dla inwestorów jest decyzja polityczna Banku Anglii, zobowiązana do przekazania w czwartek. Swaps Rynki już wyceniają podnoszenie stóp procentowych około 20222 r.

“Jeśli Boe komunikuje się bardziej ostrożnym perspektywem, a potem mogliśmy zobaczyć zakłady wędrówek do 2022 r. Odsuwając się, umieszczając pewną presję na szterling,” strategie badawcze Pepperstone w Maklerskim Luke Suddards powiedziała Reutersowi.

.