Dollar w dół, stoiska jako inwestorzy czekają na słuchanie Powella Senate przez Investing.com

Dollar w dół, stoiska jako inwestorzy czekają na słuchanie Powella Senate przez Investing.com

Dollar w dół, stoiska jako inwestorzy czekają na słuchanie Powella Senate przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – dolar był na wtorku rano w Azji, ale pozostał w pobliżu środka jego niedawnego zakresu. Inwestorzy czekają obecnie w USA Federalnemu Przewodniczący Rezerwy Rezerwy Jerome Powel Senatu Senatu Słuchanie później w dniu świeżych wskazówek na temat harmonogramu i prędkości normalizacji polityki.

Wskaźnik dolara USA, który śledzi Greenback przed koszem innych walut obniżonych 0,12% do 95,875 do 10:13 PM ET (3:13 AM GMT).

Para USD / JPY obramowana o 0,12% do 115,34.

Para AUD / USD wzrosła o 0,31% do 0,7190, z danymi pokazującymi, że australijska sprzedaż detaliczna stała się lepsza niż oczekiwana 7,3% miesięczna miesiąc i saldo handlu w listopadzie 9,423 mld aud9.423.

Para NZD / USD wynosiła 0,21% do 0,6769.

Para USD / CNY w dół 0,06% do 6,3722, podczas gdy para GBP / USD 0,12% do 1,3591.

W jego uwagach otwarcia do rozprawy wydanej w poniedziałek, Powell zastawiony, aby zapobiec wysoką inflację “zakorzenioną”, ale nie dostarczył wskazówek na temat linii czasu i prędkości banku centralnego.

Powell licytuje na drugą czteroletnią kadencję w Helm Fed i zajmie pytania senatorów podczas jego słuchania. Przesłuchanie na wiceprzewodniczącego Wiceprzewodnicy Lael Brainard odbędzie się w czwartek.

Kansas City Fed Prezydent Esther George i St. Louis Fed Prezydent Jamesa Bullard będzie również mówił później w ciągu dnia, pierwszy z grupy urzędników Fed mówi przez cały tydzień.

Wydaje się, że Fed był nastawiony na temat sposobu myślenia “prędzej, a nie później” zarówno dla wyższych stawek, jak i spływają z bilansu po zakończeniu bodzie bodziec, stwierdzają strategowie papierów wartościowych TD, powiedzieli w notatce.

“Afirmacja marca 2022 Dokręganie i wczesne ilościowe zacieśnienie powinno wspierać ogólną jędrność dolara, choć w ramach ugruntowanych zakresów “dodana uwaga. Chociaż analitycy TD Securities spodziewają się pierwszej wędrówki w czerwcu 2022 r., Możliwe jest również wędrówkę już w marcu.

rynków pieniężnych są wycenione na podwyżkę stóp procentowych do 2022 maja, z dodatkowymi dwoma do listopada.

Inwestorzy czekają obecnie do danych U. Chiny będą również publikować własny indeks cen konsumenckich i producentów w środę.

.