Dollar w dół jako inwestorzy chwytak z ostatnimi zasadami banków centralnych przez Investing.com

Dollar w dół jako inwestorzy chwytak z ostatnimi zasadami banków centralnych przez Investing.com

Dollar w dół jako inwestorzy chwytak z ostatnimi zasadami banków centralnych przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w dół w poniedziałek rano w Azji, czyniąc stały początek tygodnia, ale pozostanie poniżej szczytów trafionych w piątek. Inwestorzy nadal znajdują średniego miele pomiędzy lotnymi prognozami stóp procentowych rynków i ostatnich godnych decyzji polityki pieniężnej z kluczowych banków centralnych.

Wskaźnik dolara USA, który śledzi Greenback przed koszem innych walut w dół 0,01% do 94,310 do 12:24 am Et (4:24 AM GMT).

Para USD / JPY obramowana o 0,19% do 113,61.

Para AUD / USD w dół 0,10% do 0,7394, podczas gdy para NZD / USD w górę 0,07% do 0,7120.

Para USD / CNY była stabilna w 6.3979. Dane wydane w niedzielę pokazały, że chiński eksport wzrósł 27,1% rok do roku w październiku, podczas gdy import wzrósł 20,6% rok do roku, a saldo handlowe wyniosło 84,54 mld USD.

. Chińska Komitet Komunistyczna Partii rozpocznie pierwsze spotkanie w poniedziałek w poniedziałek. Spotkanie zostanie uruchomione do 11 listopada

Para GBP / USD obróciła się w dół 0,13% do 1,3477, odbijając się z piątego pięciotygodniowego o niskim poziomie 1,3425 $ w piątek.

Funt wziął bicie, gdy Bank Anglii utrzymywał stóp procentowy stały na 0,10%, gdy przekazał decyzję o polityce w poprzednim tygodniu. Surprise Ruch wywołał ostry zwrotny późno w zeszłym tygodniu w dość agresywnych zakładach na bezpośrednie podwyżki stawek w U.S. i globalnie. Rezerwa federalna USA również utrzymywała również stałą stopę procentową na własną decyzję, nawet gdy zaczął zaczął zasób.

“Banki centralne zniekształciły całe wiele rynków, wypompowały rynek kapitałowy i wypompowały rynek obligacji,” Bank of New Zealand Strateg Rate Jason Wong powiedział Reuters.

“walut w środku tego wszystkiego, zastanawiając się, co do diabła dzieje się “z rynkiem pozornie w gospodarstwie, ale z ryzykiem budowaniem, zwłaszcza w Chinach, w którym spowolniona gospodarka przynosi globalne implikacje, dodał.

w USA, piątkowego raport o pracę pokazał, że piątkowe raport o pracę pokazał, że październikowy raport Wynagrodzenia rolnicze wzrosły o lepsze niż oczekiwano 531 000, a stopa bezrobocia spadła do 4,6%.

inwestorów czekają teraz na dalsze dane z USA należne w środę, w tym indeksy cen konsumpcyjnych i producentów. Chiny będą również uwolnić swojego konsumenta i producenta Indeksy cenowe przed figurami USA.