Dollar w dół jako blaknięcie Omicron Faces Zwiększ apetyt na ryzyko inwestora przez Investing.com

Dollar w dół jako blaknięcie Omicron Faces Zwiększ apetyt na ryzyko inwestora przez Investing.com

Dollar w dół jako blaknięcie Omicron Faces Zwiększ apetyt na ryzyko inwestora przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był opadający w piątek rano w Azji, z inwestorami w kierunku ryzykownych aktywów, ponieważ obawy związane z wirulencją wariantu OMICRON COVID-19 nadal przenikają.

Wskaźnik dolara USA, który śledził Greenback przed koszem innych walut w dół 0,02% do 96,035 przez 10:52 PM ET (3:52 AM GMT).

Para USD / JPY w dół 0,03% do 114,35, z Japonii Gabinet zatwierdzający rekordowy wstępny budżet na rok od roku od 2022 r Wydatki na koniec roku 2023 marca, o 0,9% wzrostu z pierwszego budżetu bieżącego rok. W międzyczasie

Dane wydane wcześniej w ciągu dnia wykazały, że krajowa rdzeń krajowy rdzeń w Japonii wzrósł o 0,5% rok do roku w listopadzie.

Para AUD / USD W dół 0,13% do 0,7232 i para NZD / USD opadła do 0,14% do 0,6815.

Para USD / CNY wściekła 0,01% do 6.3702, z Bankiem Ludowym Chińskim ustawiającym słabszą niż prognozę mocowanie Yuan, o 6.3692 za dolara, na rejestrowy 15 dzień w piątek. Jest to najdłuższy okres niższych niż oczekiwano oprawy Yuan, ponieważ badania rozpoczęły się w 2018 r., Na podstawie wystąpień, gdy stawka jest nawet frakcją poniżej oszacowania.

Para GBP / USD wynosiła 0,03% do 1,3409.

wolumenów były cienkie przed świętami, z zamkniętymi rynkami USA i innymi rynkami, takimi jak Hong Kong, kończąc dzień handlowy wcześnie.

Inwestorzy wiwatowali zatwierdzenie awaryjnego używania żywności i administracji leków dla Molnupiravir, Merck & Co. Inc.’s (NYSE: MRK) pigułka Covid-19, w czwartek.

A U.K. badanie, które wspomniane infekcje Omicron są mniej prawdopodobne, że prowadzą do hospitalizacji również wzmocnione sentymentami. Jednak badanie dodało, że wariant może nadal wytwarzać znaczną liczbę poważnych przypadków ze względu na jej zarobekę.

Tymczasem badanie laboratoryjne wykazało, że dwie dawki i wzmacniacz szczepionki Sinovac Biotech Ltd. nie wytwarzały wystarczającego poziomu neutralizujących przeciwciała, aby chronić przed Omicron.

gdzie indziej w Azji Pacyfiku, władze zamknięte w zachodnim chińskim mieście Xi’an, największy taki ruch, ponieważ pandemia rozpoczęła się na początku 2020 roku. 13 milionów mieszkańców miasta powiedziano, aby pozostać w ich domach i wyznaczyć jedną osobę Każdego dnia na potrzeby na potrzeby, w ofercie do ograniczenia najnowszego wybuchu COVID-19.

.