Dollar w dół, ale w pobliżu zysków wielopomierniejszych, podczas gdy rekordowe waluty ryzykowne dzięki Investing.com

Dollar w dół, ale w pobliżu zysków wielopomierniejszych, podczas gdy rekordowe waluty ryzykowne dzięki Investing.com

Dollar w dół, ale w pobliżu zysków wielopomierniejszych, podczas gdy rekordowe waluty ryzykowne dzięki Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w dół w poniedziałek rano w Azji, ale pozostał w pobliżu jego najwyższego poziomu w ponad dziewięciu miesiącach. Waluty towarowe, takie jak dolar australijski pozostał blisko wieloletnich klejów nad trwałymi obawami o tym, jak ciągłe rozprzestrzenianie się COVID-19 na całym świecie może wpływać na ożywienie gospodarcze.

Indeks dolara USA, który śledzi zieloną rolę przed koszem innych walut obniżonych 0,17% do 93,352 do 22:27 PM ET (2:27 AM GMT).

Para USD / JPY w górę 0,02% do 109,82.

Para AUD / USD zyskała 0,40% do 0,7163, a para NZD / USD wynosiła 0,34% do 0,6848.

USD / CNY para obramowania o 0,15% do 6,4911, podczas gdy para GBP / USD obramowana o 0,19% do 1,3646.

Ciągły wzrost w Covid-19 zobaczy, że Rezerwy Federalnej USA zachowuje roczne Sympozjum Jackson Hole Online Początek sierpnia 26.

Fed Przewodniczący Jerome Powell utrzymał do tej pory jego gołębi. Jednak Dallas Fed Prezydent Robert Kaplan zapewnił potencjalną wskazówkę przed rozpoczęciem Sympozjum, mówiąc, że jego pogląd na początek aktywa wkrótce może zostać dostosowany, gdyby wariant Delta Covid-19 nadal rozprzestrzenił się i wpływa na ożywienie gospodarcze.

Opóźnienie w aktywach Fed True, może niekoniecznie zranić dolara, nawet jako zakłady na to dzieje się wcześniej niż oczekiwano, zwiększały Greenback, zgodnie z niektórymi inwestorami.

“Może to równie łatwo odtwarzać dolara jako pozytywny jako negatywny, z punktu widzenia ryzyka / perspektywy Dollar Dollar,” National Australia Bank (OTC: Nabzy) Szef strategii walutowej opowiedział Reuters.

Dolary Riskier Australian i Nowa Zelandia powoli zaczynały pullować niektóre straty. Jednak “pozostaje przedwczesny, aby zadzwonić do końca do tego ruchu “w dolara australijskiego, powiedział, że Atrill powiedział.

Dolar australijski pozostał blisko piątkowy dziewięć i pół miesiąca niski w wysokości 0,71065 USD. Około 60% populacji Australii pozostaje w pobliżu Lockdown Jako zakażenia Covid-19 pozostają na rekordowych poziomach. W całym morzu Tasmana Nowa Zelandia nadal zajmuje się najnowszym wybuchem Covid-19 Trovled COVID-19 Testy w zmianie strategii do ograniczenia epidemii COVID-19, z rekordową liczbą codziennych nowych zakażeń zgłaszanych w piątek.

Region zmagał się, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wariantu Delta, a pozostałe poziomy szczepień poniżej tych w USA i Wielkiej Brytanii