Dollar w dół, ale ustawiony na co tydzień zysku jako inwestorzy czekają na raport zadań U.S. Investing.com

Dollar w dół, ale ustawiony na co tydzień zysku jako inwestorzy czekają na raport zadań U.S. Investing.com

Dollar w dół, ale ustawiony na co tydzień zysku jako inwestorzy czekają na raport zadań U.S. Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był opadający w piątek rano w Azji, ale ustawiony na rejestrowanie drugiego kolejnego tygodnia zysków. Inwestorzy czekają teraz na najnowsze raport z pracy U.S..

Futures wskaźnika dolara USA, które śledzą Greenback przed koszem innych walut w dół 0,02% do 94,323 do 12:57 am Et (4:57 am Gmt).

Para USD / JPY w dół 0,08% do 113,66.

Para AUD / USD w dół 0,04% do 0,7396 i para NZD / USD w dół 0,09% do 0,7095.

Para USD / CNY w górę 0,05% do 6.4004, podczas gdy para GBP / USD w dół 0,02% do 1,3495.

Zaokrąglanie tygodnia decyzji o polityce banku centralnego, Bank of England (Boe) utrzymywał stóp procentowy w stałych o 0,10%, jak wprowadziła swoją decyzję w czwartek. Jednakże, Surporate Ruch złapał rynek poza strażnikiem i zobaczył funta skierowany na jego najgorszy tydzień w 11.

kluczowych banków centralnych spadły do ​​wędrówek wcześniej niż oczekiwano, zmuszając inwestorów do zresetowania oczekiwań polityki pieniężnej w ciągu tygodnia. Europejski Prezydent Banku Centralnego Christine Lagarde w środę oddalono zakłady rynkowe na podwyżkę stóp procentowych, gdy tylko 2022 października, dodając, że był bardzo mało prawdopodobny, taki ruch występował w tym roku.

Przez Atlantic, Fed powiedział, że byłoby “pacjentem” na podwyżkach stóp procentowych, podczas gdy rozpoczęcie aktywa zwężającego się, jak wydawał swoją decyzję tego samego dnia, co komentarze Lagarda.

z odzyskaniem rynku pracy Jednym z warunków Fed. W przypadku podwyżki stóp procentowych inwestorzy czekają obecnie najnowsze raport z USA, w tym płaca niemorologiczne, które są należne później w ciągu dnia.

“Fed dostarczył” gołębiastym stożkiem “, ale Dolar jest nadal lepiej umieszczony niż większość “, powiedzieli analitycy Westpac w notatce.

” płac w tym tygodniu powinno być co najmniej tak silne, jak konsensus podane znaki, które Recovery Resumpum jest ponownie przyspieszając: “Dokonanie zanurzeń w połowie 93s A za dolara dodana uwaga.

w Azji Pacyfik, Rezerwowy Bank Australii ustawił ton na tydzień we wtorek, ponieważ przykleje się do gołębiczego stanowiska w swojej decyzji. Chociaż Bank Japonii jest najwolniejszy wśród Kluczowe banki centralne do normalizacji polityki, jen skorzystał, gdy oczekiwanie tego oczekiwania pozostało stałą, podczas gdy inwestorzy obniżają zakłady w innym miejscu.