Dollar Up, wzmocniony przez najwyższe amerykańskie inflacja w pokoleniu przez Investing.com

Dollar Up, wzmocniony przez najwyższe amerykańskie inflacja w pokoleniu przez Investing.com

Dollar Up, wzmocniony przez najwyższe amerykańskie inflacja w pokoleniu przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w czwartek rano w Azji. Waluta USA była na najwyższym poziomie w 2021 r. W stosunku do funta i euro, podczas gdy jen chwycił gwałtowny spadek po inflacji USA wzrósł do najwyższego poziomu w pokoleniu i rozliczanych zakładach na podwyżki stóp procentowych.

Wskaźnik dolara USA, który śledzi Greenback przed koszem innych walut z 0,07% do 94,905 do 11:50 PM ET (4:50 AM GMT).

Para USD / JPY wzrosła o 0,07% do 113,98.

Para AUD / USD wynosiła 0,38% do 0,7298, a para NZD / USD wynosiła 0,29% do 0,7038.

Para USD / CNY wzrosła o 0,27% do 6.4055.

Para GBP / USD w dół 0,03% do 1,3405. U.K. uwalnia dane dotyczące wzrostu, w tym PKB za trzeci kwartał, w dalszej części dnia.

Euro Slid o 1% do 1,1476 USD, jego najniższy Poziom od 2020 lipca, po zwolnionych danych inflacyjnych USA w środę. Dane wykazały, że wskaźnik cen konsumpcyjnych (CPI) wzrósł o 6,2% rok do roku i 0,9% miesiąca miesiąca w październiku. Rdzeń CPI wzrosła o 4,6% rok do roku i 0,6% miesiąca miesiąca. Rentowności Skarbu

U. Stawki te poruszają, zwłaszcza na krótkim końcu, sugerują handlowcy, uważając, że Rezerwy Federalnej USA wkroczy do Hike Stopy procentowe Jeśli ceny prowadzą do biegania wyższych, National Australia Bank (OTC: Nabzy) Głowa strategii FX, powiedział Reuteria.

“Rynek nadal nadaje stopień wiarygodności na karmienie, że nie pozwolą na bardzo wysoką inflację utrzymywać się w nieskończoność” – powiedział. Jeśli indeks dolara porusza się wyższy niż 95, inwestorzy mogą zacząć zejść z drogi.

“Technicznie jest to dość duży poziom, a jeśli możemy przenikać przez to, będzie więcej ludzi rzuca ręcznik”.

W Azji Pacific, Australia również wydała dane dotyczące zatrudnienia wcześniej w ciągu dnia. Dane wykazały, że zmiana zatrudnienia zakontraktowana przez 46,300 i pełna zmiana zatrudnienia zakontraktowała 40 400 w październiku. Stopa bezrobocia wzrosła do 5,2%.

do oceny prawdopodobieństwa dalszych zysków dolara, inwestorzy spójrz teraz na wpływ danych na następne ruchy Fed.

“Z punktu widzenia Forex jesteśmy w standardzie” Deutsche Bank (DE: DBKGN) Strategist Alan Ruskin powiedział Reuters.

“W dolarach, mamy klasyczny dylemat. Jeśli Fed nie będzie reagować na wysoką inflację, jest to negatywny dolar, jeśli Fed przynosi naprzód do przodu, jest dodatnim dolara. W tej chwili dolar jest szeroko utknięty między nimi Dwa światy – dodał.